کد خبر: ۵۴۹۴۴۵
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۶

صباویژن از زیرمجموعه‌های هلدینگ صبا ایده، از تیک آبی به عنوان پلتفرم آنالیز شبکه‌های اجتماعی رونمایی کرد.

به گزارش شفاف، صباویژن، آژانس تبلیغات دیجیتالی و از زیرمجموعه‌های هلدینگ صباایده در یک نشست خبری، «تیک آبی» را به‌ عنوان پلتفرم آنالیز شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام معرفی کرد. در خلال رونمایی از این پلتفرم جدید، لوگوی بازطراحی‌شده صباویژن نیز رونمایی شد.

محمد ولی‌پور، قائم‌مقام مدیرعامل و مدیر تجاری صباایده، در این نشست گفت: محصولات ما "آپارات", "فیلیمو", "سینما تیکت" و "صبا ویژن" است که صبا ویژن بزرگ‌ترین آژانس تبلیغات آنلاین کشور بوده و 16 سال فعالیت مستمر در حوزه دیجیتال داشته است. 

وی گفت: 16 سال پیش که اینترنت به صورت Dial up بود خیلی سخت بود که از تبلیغات دیجیتال صحبت کنیم و حتی بسیاری از مدیران نیز از دیجیتال اطلاعی نداشتند! و برای اینکه فرایند فروش خود را تسریع کنیم سعی کردیم سبد محصولات خود را تکمیل کنیم و حدود 40 سایت را به مرور زمان با آنها مذاکره و تعامل کردیم.

ولی‌پور تصریح کرد: در سال 1389 با آمدن آپارات و ویدئو همه چیز به کلی تغییر کرد و "ویدئو مارکتینگ" موضوعیت پیدا کرد. با آمدن شبکه‌های اجتماعی رویکرد پذیرش این شبکه‌ها در بین عموم بسیار بالا رفت و در هموار کردن مسیر ما نیز بسیار کمک کرده است.

حمیدرضا سلیمانی، مدیر مارکتینگ صباویژن، با معرفی پلتفرم تیک آبی گفت: طراحی و توسعه تیک آبی بیش از ‌‌‌‌ 1.5  سال طول کشیده است. تیک آبی در سه قسمت فعالیت می‌کند. قسمت اول در مورد تجزیه و تحلیل اطلاعات صفحه کاربر است. قسمت دوم در مورد تحلیل صفحه هدف یا رقباست و قسمت سوم نیز درباره صفحات تبلیغاتی است.

سلیمانی گفت: نکته بسیار مهم "تیک آبی" این است که از مشتریان هیچگونه  نام کاربری و رمز عبوری دریافت نمی‌شود. پلتفرم تیک آبی با 4 الگوریتم فالوورهای یا دنبال‌کنندگان را شناسایی می‌کند که شامل نام کاربری عجیب و نامتعارف، صفحه بدون عکس پروفایل، صفحه بدون پست و صفحه بدون تعامل با پیج مشتریان است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: