کد خبر: ۵۴۹۵۰۵
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳

سخنگوی فرمانده انتظامی کل کشور گفت:در پی وقوع سیل در چند استان کشور در همان ساعات اولیه بنا به دستور فرمانده محترم کل انتظامی کشور‌، قرارگاه انتظامی ویژه مناطق سیل‌زده تشکیل شد.

به گزارش شفاف، سردار مهدی حاجیان با بیان اینکه در پی وقوع سیل در چند استان کشور در همان ساعات اولیه بنا به دستور فرمانده محترم کل انتظامی کشور ،قرارگاه انتظامی ویژه مناطق سیل‌زده تشکیل شد، اظهار کرد: این قرارگاه با دورویکرد خدمات انتظامی و ترافیکی وامداد رسانی نجات وکمک به مردم در مناطق سیل زده درحال انجام وظیفه می باشد.

 حاجیان با بیان اینکه پلیس علاوه بر وظیفه تامین امنیت وحفظ اموال و نیز تسهیل وانضباط بخشی به ترافیک بنا به تصمیم اتخاذ شده در قرارگاه کلیه امکانات وتجهیزات لجستیکی را برای امداد  ونجات وکمک به مردم سیل زده بسیج کرده،گفت:با توجه به آمادگی رزمی ونیز آموزش های  خاص به یگان های ویژه،ماموریت داده شد که در امر امداد ونجات ونیز تفحص مفقودین به  سازمان های متولی در میدان کمک کند.

سخنگوی فراجا با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت بالگردی فرماندهی هواپیمایی فراجا، جهت ارایه هرگونه خدمات در مناطق سیل زده از آمادگی لازم در این بخش خبر داد و افزود: فرمانده انتظامی کل با صدور دستوری،بسیج کلیه امکانات و تجهیزات فراجا برای کمک رسانی به مردم را صادر فرمودند.

وی افزود: خوشبختانه تا این لحظه هیچ گونه مشکل امنیتی در مناطق سیل‌زده وجود ندارد وپلیس کماکان به وظیفه خود در زمینه حفظ اموال شهروندان ادامه می دهد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد:ازمردم عزیز تقاضا داریم ،با توجه به احتمال بارندگی های سیل آسا در روزهای آتی و هشدارهای صادره نکات ایمنی را رعایت کنند وبه توصیه های ایمنی سازمان های ذی ربط وپلیس توجه کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: