کد خبر: ۵۴۹۵۰۶
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳

۱۵ مرد جوان که در یک خانه در محله ستارخان زندانی شده بودند، توسط ماموران پلیس آزاد شدند.

به گزارش شفاف، اوایل مرداد ماه سال جاری رسیدگی به پرونده، کلاهبرداری و زندانی شدن 15 مرد در یک خانه در خیابان ستارخان در دستور کار بازپرس دادسرای ناحیه 2 و کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

ماجرای این پرونده زمانی فاش شد که هفته گذشته کسبه محله ستارخان، سقوط مشکوک مرد جوانی را  از پنجره یک ساختمان در خیابان ستارخان به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش دادند.

با اعلام این خبر، تیمی از ماموران کلانتری 118 ستارخان برای بررسی صحنه راهی محل حادثه شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند همچنین امدادگران اورژانس که همزمان با ماموران پلیس در محل حادثه حاضر شده بودند، مرد جوان را برای سیرمراحل درمان به بیمارستان منتقل کردند.

تحقیقات میدانی ماموران پلیس نشان داد، مرد جوان از شهرستان برای کار در یک شرکت به تهران آمده اما در ادامه توسط چند نفر در خانه‌ زندانی شده است که وی پس از گذراندن چند روز اسارت، خود را برای فرار به خیابان پرتاب کرده است!

بدین ترتیب ماموران پلیس با تماس تلفنی با قاضی کشیک، دستور بازرسی از خانه مورد‌نظر را دریافت کردند و بلافاصله وارد خانه شدند؛ ماموران به محض حضور در خانه موردنظر با 15 مرد زندانی مواجه شدند که توسط 5 مرد لاغراندام زندانی شده بودند!

همین امر کافی بود تا ماموران خیلی زود 5 مرد را به اتهام زندانی کردن افراد داخل خانه دستگیر و به دادسرای ناحیه 2 منتقل کنند؛ تحقیقات تکمیلی بازپرس پرونده مشخص کرد متهمان در ابتدا این 15 مرد را به بهانه کار در یک شرکت دولتی اغفال و سپس آنها را به تهران دعوت کرده‌اند.

بررسی‌های بیشتر نشان داد مالباختگان پس از حضور در یک ساختمان در  محله ستاراخان توسط 5 مرد زندانی شدند و هدف ضرب و جرح قرار گرفتند همچنین متهمان که خودشان عضو یک شرکت هرمی بودند، در ازای  آزادی 15 مرد زندانی، از آنها درخواست پول کرده‌اند.

به گزارش شفاف، با دستور بازپرس دادسرای ناحیه 2، متهمان برای کشف جرائم احتمالی همچنان در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار دارند و حال جسمی پسر جوان که از ساختمان سقوط کرده بود، مساعد گزارش شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: