کد خبر: ۵۴۹۵۱۰
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۹

رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان مدیریت بحران شهر تهران گفت: بیش از ۸۰درصد آبگرفتگی‌های شب گذشته و صبح امروز رفع شده است.

به گزارش شفاف، پدرام قودجانی با بیان "نقاط آبگیر را با کمک شرکت کنترل ترافیک، آتش‌نشانی و 137 به‌صورت مستمر بررسی و نقاط مختلف پرخطر را اطلاع‌رسانی کردیم و شهروندان نیز برای گرفتن خدمات با سامانه 125 تماس گرفتند"، گفت: آخرین اطلاعات حاکی از این است که در اتوبان‌های حکیم و همت آبگرفتگی رفع شده است و آبگرفتگی تونل آرش نیز در حال رفع شدن است، همچنین در کانال آریافر در محدوده جلال آل‌احمد، سطح آب تا 2.5 متر بالا آمده بود و هماهنگی‌هایی انجام شد تا کامیون‌های لجن‌کش سازمان مدیریت پسماند برای تخلیه آب به این نقطه اعزام شوند.

وی میدان صنعت، خیابان ولی‌عصر(عج)، بزرگراه چمران و خیابان شهید عراقی را از دیگر نقاطی عنوان کرد که دچار آبگرفتگی شده بودند و یادآور شد: مناطق شمالی تهران بیشترین آبگرفتگی و نقاط مرکزی کمترین آبگرفتگی را داشتند.

رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ادامه داد: در نقاط گلوگاهی مناطق جنوبی هم آبگرفتگی‌هایی گزارش شده است؛ اما در مجموع بالغ بر 80 درصد آبگرفتگی‌های شب گذشته و صبح امروز رفع شده است و تا این لحظه درباره این آبگرفتگی‌ها حادثه و خسارتی گزارش نشده است، البته در یک نقطه خارج از محدوده شهر تهران یعنی سولقان به سنگان که شهرداری تهران به‌عنوان معین در حال کمک‌رسانی است، ریزش کوه را داشتیم که با راهداری هماهنگ کردیم و این مشکل در حال رفع است.

قودجانی خاطرنشان کرد: برای ساعات آینده پیش‌بینی رگباری باران را طی امروز و فردا داریم و احتمال دارد هشدارهایی برای بارش‌های احتمالی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه نیز داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: