کد خبر: ۵۴۹۵۳۸
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۵

اولین یادواره تیم فوتبال شهدای فجر ورامین در حسینیه شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد.

به گزارش شفاف، تیم فوتبال شهدای فجر ورامین 18 شهید، 23 جانباز و 43 رزمنده دارد، تیمی که نامش را هم با اتکا به قرآن کریم انتخاب کردند و آنطور که مدیر تیم می‌گوید با باز کردن قرآن نام سوره فجر آمد و به این ترتیب نام این تیم شهدای فجر ورامین شد.

فرزند شهید جعفری‌منش به نقل از پدرش روایت می‌کند که شرط عضویت و حضور در این تیم حفظ 50 حدیث بوده است. فرزند یکی دیگر از شهدای تیم که معلم است می‌گوید پدرم می‌گفت فقط طرفدار تیم شهدای فجر ورامین هستم. اکنون من وظیفه دارم منش شهدای تیم را برای دانش‌آموزان و نسل جوان بیان و آنها را با رسم و مرام شهدای این تیم بیش از گذشته آشنا کنم.

حجت‌الله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران که در این مراسم حضور داشت، گفت: شاید برخی اطلاعات کافی در زمینه شهدای فوتبالیست نداشته باشند. برگزاری بزرگداشت شهدای فوتبالیست می‌تواند فرصت مناسبی برای آشنایی بیشتر نسل جوان با منش و مرام این شهدا باشد.

وی تصریح کرد: به همین مناسبت یکی از هفته‌های بیست‌ودومین دوره لیگ برتر را به نام شهدای این تیم فوتبال نامگذای خواهیم کرد تا مراسم فرهنگی باشکوهی برای آشنایی بیشتر مردم با این شهدای فوتبالیست در سراسر کشور برگزار شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: