کد خبر: ۵۴۹۵۴۵
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۵

هافبک جدید تیم فوتبال تراکتور یکی از دلایل اصلی حضورش در جمع سرخپوشان تبریزی را سرمربیگری قربان بردیف در این تیم عنوان کرد.

به گزارش شفاف، صفا هادی درباره حضورش در تیم تراکتور تراکتور گفت: تراکتور تیم بزرگی در ایران و آسیاست، وقتی پیشنهاد این تیم مطرح شد خوشحال شدم. در چهار سال اخیر بارها تیم‌های ایرانی به من پیشنهاد دادند، ولی وقتی مدیر برنامه‌هایم پیشنهاد تراکتور را با من در میان گذاشت و متوجه شدم سرمربی این تیم «قربان بردیف» است، به حضور در تراکتور ترغیب شدم. بردیف در گذشته خیلی به من کمک کرده و حتی می‌توانم بگویم به من فوتبال یاد داده است.

وی در گفت‌و‌گو با رسانه باشگاه تراکتور ادامه داد: همه می‌دانند که سردار آزمون دوست صمیمی من است و برای حضورم در تراکتور کمک کرد. سردار می‌خواست با تشویق من برای آمدن به تراکتور، به طرفداران این تیم کمک کند. سردار انسان پاک و صادقی است. برای آمدن به تراکتور با کرار جاسم و بشار رسن هم مشورت کردم.

هافبک عراقی تراکتور تصریح کرد: تراکتور طرفداران بسیار زیادی دارد و حمایت فوق‌العاده‌ای از من در شبکه‌های اجتماعی داشتند و این موضوع کار مرا سخت می‌کند؛ چرا که باید با صددرصد توان کار کنم. برای هواداران تراکتور احترام قائل هستم  و دوست دارم همواره خوشحال باشند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: