کد خبر: ۵۴۹۵۷۳
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۱

رهبر جریان حکمت ملی عراق در واکنش به تحولات اخیر عراق و ورود هواداران جریان صدر به ساختمان مجلس گفت: شرایط حساسی که صحنه داخلی عراق تجربه می‌کند بر همگان لازم می‌سازد که به عقل و منطق و گفت‌وگو اولویت دهند و به نفع عراق و ملتش از مواضع خود کوتاه بیایند.

به گزارش شفاف، سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق در واکنش به تحولات اخیر عراق و ورود هواداران جریان صدر به ساختمان مجلس گفت: بر این اساس، صادقانه و با نیت پاک از برادرانمان در جریان صدر و چارچوب هماهنگی می‌خواهیم که گفت‌وگویی مستقیم و بدون محدویت را آغاز کنند و در سقف میهن و منافع ملی و صیانت از خون ملت عراق با یکدیگر به تفاهمی برسند که رنج‌ها و دغدغه‌ها و منافع ملت عراق در آن در نظر گرفته شود، گفت‌وگویی که در آن هر طرف به دیگری اطمینان دهد که در پی حذف کسی نیست.

رهبر جریان حکمت ملی عراق همچنین اظهار داشت: بار دیگر تأکید همیشگی‌مان را تکرار می‌کنیم که مذاکره تنها راه و کوتاه‌ترین مسیر برای رسیدن به راه حل مناسب جهت نجات میهن و در امان ماندن از لغزش‌هایی است که ممکن است کشور را به نقطه‌ای نامعلوم بکشاند.

حکیم از همه طرف‌ها خواست که در اظهارات و نیز در هدایت طرفداران خود به خویشتنداری و بیشترین میزان خردمندی پایبند باشند تا میهن از دست نرود و خسارتی جبران‌ناپذیر رخ ندهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: