کد خبر: ۵۴۹۶۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۳

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور آمار فوتی‌ها، مفقودین و مصدومین سیلاب‌های اخیر در کشور به صورت تفکیک شده را اعلام کرد.

به گزارش شفاف، محمدحسن نامی در ارتباط با آخرین آمار جان‌باختگان سیلاب‌های اخیر در کشور از ابتدای مرداد تا نهم مردادماه اظهار کرد: 69 نفر در پی سیلاب‌های اخیر جان خود را از دست داده‌اند.

وی تصریح کرد: همچنین 45 نفر نیز در این حوادث مفقود و 41 نفر مصدوم به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

رئیس ستاد مدیریت بحران کشور با اشاره به آمار قطعی شده جانباختگان سیلاب‌های اخیر در کشور گفت: استان تهران 32 فوتی، سیستان و بلوچستان 5، کرمان 3، لرستان 5، مازندران 6، مرکزی 3، یزد 5، خراسان رضوی 7، خوزستان 3 نفر جان خود را از دست داده‌اند. همچنین بر اساس آخرین آمار 32 نفر در تهران، یک نفر در چهارمحال و بختیاری، دو نفر در سمنان، 12 نفر در مازندران، 4 نفر در یزد، 3 نفر در خراسان رضوی مفقود شده‌اند.

نامی ادامه داد: همچنین بر اساس آمار نهایی 15 نفر در استان تهران، یک نفر در سمنان، یک نفر در سیستان و بلوچستان، 4 نفر در کرمان، 4 نفر از مازندران، 4 نفر در مرکزی، دو نفر در هرمزگان و 3 نفر از خراسان رضوی، 7 نفر خوزستان نیز مصدوم و به مراکز درمانی انتقال داده شده‌اند.

وی تصریح کرد: بر اساس این آمار، از تعداد هفت نفر فوتی در خراسان رضوی یک نفر ایرانی و 6 نفر تبعه کشور عراق هستند و سه نفر مفقودی و سه نفر مصدوم در استان خراسان رضوی نیز تبعه عراقی بوده‌اند.

رئیس ستاد مدیریت بحران کشور در خصوص فوتی‌های خوزستان نیز گفت: فوتی‌ها بر اساس صاعقه و رعد و برق اعلام شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: