کد خبر: ۵۴۹۶۱۳
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۲

پویش ملی "اطعام و احسان حسینی" در راستای توزیع غذای گرم و توزیع بسته‌های معیشتی به نفع نیازمندان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) همزمان فرا رسیدن با ماه محرم آغاز شد.

به گزارش شفاف، امسال نیز همانند سنوات گذشته پویش ملی "اطعام و احسان حسینی" از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) در سطح کشور برگزار خواهد شد.

در قالب این پویش خیرین و نیکوکاران و هموطنان می‌توانند کمک‌های خود را به نیازمندان و مجموعه کمیته امداد در سراسر کشور اهدا کنند.

حبیب‌الله آسوده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) از آغاز طرح اطعام و احسان حسینی همزمان با آغاز محرم خبر داد و گفت: امسال در کنار توزیع غذای گرم و بسته‌های غذایی برای نیازمندان، طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه محرم و صفر عملیاتی و پیگیری می‌شود.

آسوده گفت: طرح اشاره شده از جمله طرح‌هایی است که کمیته امداد در راستای ترویج فرهنگ و سنت حسنه اطعام و انفاق و کمک به نیازمندان با نام مبارک امام حسین(ع) از ابتدای محرم آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در ارتباط با روش‌های مشارکت نیکوکاران در پویش ملی اطعام و احسان حسینی تصریح کرد: درگاه‌های اینترنتی و کدهای دستوری برای جذب مشارکت خیرین راه‌اندازی شده است تا با جمع‌آوری کمک‌های مردمی و پشتیبانی هیئت‌های مذهبی، مراکز نیکوکاری و گروه‌های مردمی، کمک به نیازمندان در ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) انجام شود.

گفتنی است خیرین و نیکوکاران می‌توانند نذورات و کمک‌های خود را از طریق کدهای دستوری #7788* و همچنین #12* یا شماره کارت 6277607777777777 واریز کنند.

همچنین بنابر اعلام کمیته امداد در پویش ملی اطعام و احسان حسینی در محرم و صفر سال قبل بیش از 37 میلیون وعده غذایی گرم و یک میلیون و 533 هزار بسته معیشتی در میان خانواده‌های نیازمند در سراسر کشور توزیع شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: