کد خبر: ۵۴۹۶۴۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۱

سخنگوی گردانهای قسام در پیامی تلگرامی به رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در جریان عملیات شمشیر قدس، حملات هوایی اسرائیل به شهادت یک مبارزِ مراقب دو نظامی اسیر صهیونیست منجر شد.

به گزارش شفاف،‌ سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام (شاخه نظامی حماس) امروز یکشنبه در پیامی در کانال تلگرامی خود نوشت: در هشتمین سالروز نبرد «عصف الماکول» (جنگ غزه سال ۲۰۱۴) که طی آن قسام دو نظامی اسرائیلی را به اسارت گرفته است، فرماندهان این گردان‌ها اجازه انتشار خبر بمباران مکانی در جریان نبرد سال گذشته شمشیر قدس را دادند که منجر به شهادت یکی از رزمندگان یگان سایه و زخمی شدن سه رزمنده دیگر شد که وظیفه مراقبت از یکی از نظامیان اسیر اسرائیلی را بر عهده داشتند.

ابوعبیده افزود: در این مرحله به دلایل امنیتی از افشای نام این شهید خودداری می‌کنیم اما به زودی که شرایط فراهم شد، به یاری خداوند جزئیات بیشتری را ارائه خواهیم کرد.

پیام ابوعبیده سخنگوی قسام به این اشاره دارد که نظامیان اسیر اسرائیلی بر خلاف ادعای دشمن صهیونیستی که می‌گوید کشته شدند، زنده و در قید حیات هستند.

رژیم صهیونیستی بارها اعلام کرده بود که هدار گولدن و شائول آرون دو نظامی اسیر اسرائیلی در غزه کشته شدند و قسام اجساد آن‌ها را در اختیار دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: