کد خبر: ۵۴۹۶۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی اصفهان از پایش بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری مناطق مختلف استان در طی سه روز گذشته و وارد نشدن خسارتی به این اماکن تاریخی بر اثر بارندگی و وقوع سیل خبر داد.

به گزارش شفاف، علیرضا ایزدیاز از پایش بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری مناطق مختلف استان اصفهان در طی سه روز گذشته و وارد نشدن خسارتی به این اماکن تاریخی بر اثر بارندگی و وقوع سیل خبر داد و گفت: با توجه به ‌پیش‌بینی وقوع بارندگی‌های شدید در مناطق مختلف استان، همکاران این اداره‌کل در اداره‌های مناطق شمالی، غرب و جنوب استان به حال آماده‌باش درآمده و فعالیت مناطق طبیعی استان نیز طی چند روز گذشته در مناطق سیل‌خیز به‌ طور کامل تعطیلی شد.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اصفهان ادامه داد: طی سه روز گذشته، شاهد بارش‌های موسمی و فصلی در برخی مناطق استان از جمله خوروبیابانک، کاشان، شهرستان‌های محور غرب استان به‌‌ویژه چادگان و سمیرم در محور تاریخی و گردشگری جنوب استان بودیم.

وی خاطرنشان کرد: با پایان بارش‌ها و عبور این موج بارشی از استان اصفهان، همکاران اداره‌های شهرستانی، تمامی آثار و ابنیه تاریخی را در حوزه شهرستان‌های خود مورد بررسی قرار داده و خوشبختانه تاکنون گزارشی از آسیب سیلاب به بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری استان گزارش نشده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: