کد خبر: ۵۴۹۸۱۸
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۲

معاون سیما در حکمی صادق یزدانی را به سمت 171;مدیر شبکه افق سیما منصوب کرد.

به گزارش شفاف، در حکم معاون سیما خطاب به یزدانی آمده است؛ شبکه افق وظیفه دارد ضمن تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف، نسبت به افزایش بصیرت انقلابی و بیان سبک زندگی ایرانی اسلامی بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب، اقدامات مؤثری را برنامه ریزی و به نحو شایسته‌ای اجرا کند. این وظیفه خطیر باید هوشمندانه، حرفه‌ای و با طرح و فرم جذاب برای مخاطبان همراه باشد.

در این حکم بر معرفی جامع دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی و پوشش رسانه‌ای به فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی نخبگان و اندیشه ورزان با توجه ویژه به تاریخ انقلاب، دفاع مقدس، جبهه مقاومت و سبک زندگی انقلابی و پرداخت ویژه به آینده پر امید انقلاب اسلامی براساس رهنمودهای امامین انقلاب به عنوان اولویت تأکید شده است.

کادرسازی برای فضای حرفه‌ای مورد نیاز در سپهر رسانه‌ای انقلاب اسلامی و کمک به رشد و جریان های انقلاب در عرصه ی رسانه و تولید مشترک، علی الخصوص در جبهه جهانی مقاومت و بهره‌گیری بیشتر از تولیدات مردمی و مجموعه‌های انقلابی از دیگر تأکیدات معاون سیما در این حکم است.

محسن برمهانی همچنین از زحمات مؤثر و خدمات مخلصانه سلیم غفوری، در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرده است.

یزدانى فارغ التحصیل رشته ارتباطات دانشگاه صداوسیما است و سابقه گویندگى، تهیه‌کنندگى، مستندسازى و کارگردانى در شبکه‌هاى سیما و صدا را دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: