کد خبر: ۵۴۹۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۳

عضو تیم ملی اهداف پروازی در رشته تراپ کشورمان گفت: بازی‌های کشورهای اسلامی یک تجربه خوب برای ما است و امیدواریم با تمریناتی که انجام داده‌ایم اتفاقات خوبی را برای کشورمان رقم بزنیم.

به گزارش شفاف، مرضیه پرورش‌نیا عضو تیم ملی اهداف پروازی در رشته تراپ در خصوص شرکت در مسابقات کشورهای اسلامی، اظهار داشت: ما 3 تیرانداز هستیم که در 3 رشته مختلف شرکت می‌کنیم. به لحاظ آمادگی باید بگویم که 6 ماه است در اردو هستیم و امیدواریم بتوانیم با تمریناتی که داشتیم اتفاقات خوبی را برای ایران رقم بزنیم. حریفان ما، مثل ترکیه، قطر، کویت، لبنان و ... رقبای قدرتمندی هستند و تجهیزات بیشتری از ما دارند و در طول سال تمرین می‌کنند. ما امیدوار هستیم که بتوانیم مردم ایران را خوشحال کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که در مسابقات کشورهای اسلامی چه نتایجی کسب می‌شود و این مسابقات چقدر می‌تواند برای حضور بهتر در مسابقات آینده کمک کند؟ گفت: از مهرماه حدود یکسال تا یک سال و نیم مسابقات کسب سهمیه برگزار خواهد شد و هرچقدر بتوانیم در مسابقات بین‌المللی شرکت کنیم، آمادگی بیشتری پیدا می‌کنیم و بازی‌های کشورهای اسلامی برای ما یک تجربه خوب است. اینکه چه نتیجه‌ای در این مسابقات کسب خواهیم کردیم باید بگویم که ما بعد از 3 سال تعطیلی، 6 ماه است که تمرین می‌کنیم و نمی‌توانیم قولی بدهیم، چیزی قابل پیش‌بینی نیست اما امیدوارم که اتفاقات خوبی رقم بخورد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: