کد خبر: ۵۴۹۸۶۸
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۴

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: به منظور تسهیل در رفت و آمد شرکت کنندگان در مراسم شیرخوارگان حسینی به مصلی امام خمینی(ره) شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در روز جمعه ۱۴ مرداد ماه ۱۴۰۱ خدمات رسانی ویژه دارد.

به گزارش شفاف، احسان حامد مقدم ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش افزود: باتوجه به برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در مصلی امام خمینی(ره) و به منظور رفاه حال شهروندان و شرکت کنندگان در این مراسم سرویس دهی در تمامی خطوط یک، دو، سه، چهار، پنج، شش و هفت از ساعت ۶ صبح  آغاز می شود و شهروندان را برای حضور در این مراسم به ایستگاه های مصلی امام خمینی(ره) و شهید بهشتی واقع در خط یک و سه مترو انتقال می دهد.


وی تصریح کرد: به منظور رفاه حال شهروندان و شرکت کنندگان در این مراسم سرفاصله حرکت قطارها از ابتدای صبح تا ساعت ۱۰:۳۰ در خط یک از ۷به ۵ دقیقه و درخط سه از ۱۰ به ۶ دقیقه کاهش می‌یابد.


بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، مقدم خاطرنشان کرد: در صورت نیاز قطارهای فوق العاده نیز برای تسهیل در رفت و آمد مسافران اعزام خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: