کد خبر: ۵۴۹۹۳۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۳

ستاره فرانسوی سابق تیم فوتبال آرسنال و بارسلونا به زودی سهام یکی از باشگاه‌های ایتالیایی را خواهد خرید.

به گزارش شفاف، تیری آنری به زودی به فهرست سهامداران باشگاه کوموی ایتالیا ملحق شود. طبق ادعای جان لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا او قصد دارد بخشی از سهام این باشگاه را بخرد.

این اقدام آنری او را دوباره در کنار هم‌تیمی سابقش سسک فابرگاس قرار خواهد داد، کسی که به تازگی به عنوان بازیکن آزاد به کومو پیوسته است.

فابرگاس در پایان فصل گذشته با اتمام قراردادش با موناکو، بازیکن آزاد شد و اکنتون با تیم کومو قراردادی دو ساله بسته است. به نظر می‌رسد که کومو - یکی از تیم‌های منطقه لومباردی - پروژه‌ای قوی را برای پا گرفتن در میان باشگاه‌های ایتالیایی و رسیدن به سری A آغازکرده است. این تیم به جز سسک فابرگاس، یک چهره شناخته شده دیگر هم دارد که آن دنیس وایز ستاره سابق چلسی است و او اکنون به عنوان مدیرورزشی در این تیم کار می‌کند.

اکنون آنری هم قصد دارد به این دو نفر اضافه شود و طبق اعلام دی‌مارتزیو او به زودی به شهر کومو سفر می‌کند تا اضافه شدنش به فهرست سهامداران این باشگاه را اعلام کند. باشگاه کومو که به دلیل ورشکستگی، فصل 18-2017 در دسته چهارم فوتبال ایتالیا حضور داشت، سال گذشته توسط یک شرکت اندونزیایی به نام داروم گروپ خریدار شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: