کد خبر: ۵۵۰۸۹۳
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳

بزرگترین معارض باقیمانده از پروژه بزرگراه شهید بروجردی پس از ۱۰ سال به همت شهرداری منطقه ۱۸ رفع شد.

به گزارش شفاف، محمدجواد خسروی شهردار منطقه 18 با اجرای آرای ماده 100 معارضین ملکی طرح فرامنطقه‌ای بزرگراه شهید بروجردی، ملک "گاراژ برنا" بر اساس حکم قطعی کمیسیون ماده 100 با رای قلع و قمع، واقع در زیر گذر دور برگردان شهید بروجردی پس از اخذ رای دیوان عدالت اداری و طی مراحل قانونی، اخذ حکم قضایی و هماهنگی با نیرو‌های امنیتی و انتظامی، تصرف و در جهت احداث ادامه بزرگراه شهید بروجردی تخریب شد.

خسروی با تاکید بر اهمیت مسئله ترافیک شهر تهران افزود: این معارض به گره‌ای چند ساله برای احداث این بزرگراه مهم بدل شده بود که به همت همکاران ما در منطقه 18 و همراهی شهردار محترم تهران، این گره به نفع شهروندان باز شد.

گفتنی است ملک موصوف پیش از این به صورت  واحدهای تجاری در حال بهره‌برداری بوده و مانع از ادامه احداث بزرگراه شهید بروجردی شده بود.

 بزرگراه 76 متری شهید بروجردی به طول تقریبی 5 کیلومتر و از آزادگان تا بلوار بهار را شامل می‌شود و دارای دو قطعه است، به طوری که از اتوبان آزادگان تا تقاطع الغدیر به طول تقریبی چهار کیلومتر و دارای پنج تقاطع غیرهمسطح و قطعه دوم از تقاطع الغدیر تا بلوار بهار به طول تقریبی یک کیلومتر دارای دو تقاطع غیر همسطح را شامل می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: