کد خبر: ۵۵۱۵۸۹
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۲

رئیس فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به رئیس صداوسیما خواستار پایان کارشکنی‌ یکی از برنامه‌های تلویزیونی و درخواست برای کمک به تیم ملی برای حضور در جام جهانی شد.

به گزارش شفاف، مهدی تاج درنامه‌ای سرگشاده به رئیس صداوسیما در خصوص روند برگزاری انتخابات و برنامه‌های تولیدی توسط صداوسیما، به نکاتی اشاره کرد.

متن پیام رئیس فدراسیون فوتبال به جبلی، رئیس صداوسیما به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر جبلی
ریاست محترم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

با عرض سلام و ارادت؛
همانطور که مطلعید، روز سه‌شنبه مورخ 1401/06/08، مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال ایران با وجود کارشکنی‌ها در لغو آن برگزار و اینجانب با اکثریت قاطع آرا این فرصت را به‌دست آوردم که در سمتی که تجربه حضور در آن را پیش از این نیز داشته‌ام به خدمتگذاری و ساماندهی اوضاع بپردازم. این یک انتخابات دموکراتیک و سلامت بود که در فضایی بدون تنش به اتمام رسید و حالا بنده با اتکا به لطف خداوند بزرگ و اعتماد اکثریت اعضای مجمع به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال در برهه‌ای بسیار حساس تلاش حداکثری خود را برای به‌سامان رساندن شرایط خواهم کرد. اما در این بین ذکر نکاتی ضروری است.

متاسفانه، شنیده شده دستوری از طرف شورای سیاست گذاری ورزش به شبکه‌های مختلف داده شده تا جهت زیر سوال بردن رأی قاطع مجمع، تخریب حداکثری، دعوت از مخالفان و حتی تهیه گزارش‌های مردمی جهت‌دار در آن نهاد محترم باشد. درحالی که باید در این روزها برای کمک به فوتبال ایران و تیم ملی جهت حضور موفق در جام جهانی 2022 که فرصت اندکی تا آغاز آن نمانده است، کنار ما باشند.

باورکردنی نیست که این حرکت تخریبی با وجود رواداری اینجانب و همکارانم مدت‌هاست که در یک برنامه مشخص ادامه دارد، مسئله‌ای که از زمان فسخ قرارداد سرمربی اسبق تیم ملی آغاز شده و صدها برنامه متعدد و دادگاه گونه با اقسام تهمت‌ها همچنان ادامه دارد، درحالی که موضوع فسخ یک طرفه قرارداد یک موضوع فوتبالی و جزو طبیعت این رشته ورزشی بوده و قبل و بعد از آن هم ده‌ها مورد در فوتبال رخ داده است و هیئت رئیسه قبلی هم به استقبال رسیدگی کامل از سوی کلیه مراجع ذی‌صلاح در محاکم محترم اعلام آمادگی کرده و خود را پاسخگو می‌دانند. به هرحال، تیم ملی فوتبال ایران با قدرت به جام جهانی قطر صعود کرده و مردم و هواداران به امید تکرار روزهای خوبی که در دو جام جهانی قبلی تجربه کرده‌ایم از ما انتظارات فراوانی دارند.

حضرتعالی اگر فرصت کردید بد نیست به تعداد برنامه‌های قبلی صداوسیما نگاهی بیندازید و از مدیران، تهیه‌کننده و مجریان سئوال کنید که آیا تا چه حد جانب انصاف و بی طرفی در خصوص اینجانب رعایت شده است؟

البته فدراسیون و بنده با وجود این موج بلند عداوت، دلمان قرص به اعتماد مردم، مسئولین نظام و رأی حداکثری مجمع می‌باشد که کلیه موانع را با این امید پشت سرخواهیم گذاشت صد البته در این مسیر به همدلی و همراهی صداوسیما که زمانی یار دوازدهم تیم ملی ایران بود، نیاز داریم. به خاطر داشته باشید که قرار است بزودی در مهمترین تورنمنت فوتبال جهان با حریفانی با حداکثر حساسیت به مقابله بپردازیم و بهتر این است که به جای صرف انرژی بیهوده و نزاع‌های داخلی، کنار هم متحد همراه تیم ملی کشورمان باشیم. لذا، از شما به جد انتظار رسیدگی به این مسئله را داریم. به خاطر داشته باشید که فوتبال ایران و عزت مردم غیورش و بالا رفتن پرچم سه رنگ کشور عزیزمان، مهمتر از نام‌هایی هستند که می‌آیند و می‌روند و برای ما هم غیر از این نخواهد بود.

به امید پایان کارشکنی‌ها و احترام به آرای مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال که باوجود همه مسائل و تهدیدها و اقدامات عجیب تا لحظه آخر، پای فوتبال ایستادند تا شاید شرایط دوباره متناسب به میزان علاقه به این رشته ورزشی در ایران بهبود یابد. امروز توقع جامعه فوتبال از شما رسیدگی و پایان بخشیدن به این عناد غیرضروری و دستورات میان شبکه‌ای است که البته همانطور که گفته شد تاثیری هم در سرنوشت مجمع اخیر فدراسیون نداشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: