کد خبر: ۵۵۱۶۸۱
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۵

در حاشیه رقابت‌های گرندپری پاریس در جلسه‌ای تفاهم‌نامه همکاری میان فدراسیون تکواندو ایران با فدراسیون جهانی به امضا رسید.

به گزارش شفاف، هادی ساعی  که به دعوت رئیس فدراسیون جهانی تکواندو برای امضای تفاهم‌نامه بشر دوستانه راهی فرانسه شده است، عصر روز گذشته (جمعه - 11 شهریور ماه) در حاشیه روز نخست رقابت‌های گرندپری، با مسئولان فدراسیون جهانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این جلسه که دکتر «چو» رئیس فدراسیون جهانی نیز حضور داشت، درباره راه‌اندازی کمپ بین‌المللی پناهجویان در ایران بحث و تبادل‌نظر شد و در نهایت تفاهم‌نامه همکاری در همین خصوص به امضای هادی ساعی و رئیس فدراسیون جهانی رسید.

در جریان بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی جلسه‌ای با حضور رئیس فدراسیون جهانی، رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان در قونیه برگزار شد و هادی ساعی پیشنهاد راه‌اندازی کمپ پناهندگان تکواندو در ایران را ارائه کرد که با استقبال دکتر «چو» مواجه شد و عصر روز گذشته تفاهم‌نامه‌ای در همین خصوص به امضای طرفین رسید. 

اکنون با امضای این تفاهم‌نامه، به‌زودی کمپ پناهندگان تکواندو در کشورمان با حمایت فدراسیون تأسیس خواهد شد تا علاقه‌مندان زیر سایه صلح و دوستی به ورزش مورد علاقه خود در ایران بپردازند.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: