کد خبر: ۵۵۱۷۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۰

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از امکان خرید اینترنتی لوازم‌التحریر ایرانی از هشتمین دوره نمایشگاه ایران‌نوشت گفت.

به گزارش شفاف، حامد علامتی امروز در نشست خبری توزیع نوشت‌افزار ایرانی اظهار کرد: امروز سیاست ما در حوزه نوشت‌افزار ایرانی و اسلامی حمایت تمام قد از تولیدکنندگانی است که شبانه‌روزی در عرصه‌های مختلف این حوزه تلاش می‌کنند. 

وی افزود: اولین نمایشگاه ایران نوشت با حضور تعداد محدودی تولیدکننده برگزار شد و امسال هشتمین دوره با حضور بیش از 1000 تولیدکننده و 60 غرفه برپا شده و در حال برگزاری است.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: بیش از یک هزار کانون در سطح کشور داریم و می‌توانیم با تولیدکنندگان در قالب برگزاری نمایشگاه‌های دائمی مشارکت داشته باشیم و از تولید تا توزیع از آنها حمایت می‌کنیم که البته برخورداری از کیفیت خوب و استفاده ازکاراکترهای ایرانی از شروط است.

وی ادامه داد: حمایت خوب از تولیدکنندگان از سوی ما انجام می‌شود و اگر تولیدکننده کیفیت خوبی در تولید محصولات داشته باشد می‌توانیم سهم خوبی از بازار داشته باشیم و امروز این سهم 15 درصد از بازار نوشت‌افزار است. 

علامتی درباره اجرای طرح ملی عرضه مستقیم نوشت‌افزار ایرانی بیان کرد: امکان ثبت سفارش محصولات نوشت‌افزار ایرانی در سایت "دیجی کانون" از طریق نشانی digikanoon.ir فراهم است و خانواده‌ها می‌توانند تا 25 شهریور از هرکجای کشور، ثبت سفارش انجام دهند که حوزه بازرگانی کانون این سفارشات را تا اول مهرماه به دست مخاطبان می‌رساند. 

وی با اشاره به اینکه از دیروز پویشی تحت عنوان "همه حاضر" با کمک چند نهاد از جمله ستاد اجرایی فرمان امام، بنیاد مستضعفان و... به راه افتاده است، گفت: تقریبا یک میلیون بسته نوشت‌افزار ایرانی برای دانش‌آموزان کم‌برخوردار در سراسر کشور ارسال می‌شود و تا قبل از شروع سال تحصیلی به دست دانش‌آموزان نیازمند خواهد رسید. در قالب این طرح، یک درگاه حمایتی از امروز در سایت "دیجی کانون" فعال می‌شود و مردم در کنار خرید بسته برای فرزندان خود می‌توانند بسته اهدایی برای دانش‌آموزان نیازمند سفارش دهند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: