کد خبر: ۵۵۱۷۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۱

رقابت‌های کوراش قهرمانی جوانان آسیا به میزبانی شهر چونبوری در کشور تایلند از روز چهارشنبه ۱۶ شهریور ماه با حضور ۱۵ کشور از جمله ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش شفاف، طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، فردا (دوشنبه - 14 شهریور ماه) سمینار داوری مسابقات برگزار خواهد شد و روز سه‌شنبه نیز وزن‌کشی مسابقات انجام خواهد شد.

مسابقات کوراش قهرمانی جوانان آسیا به مدت چهار روز در مجموعه ورزشی دانشگاه کاتسرات به‌عنوان معتبرترین مؤسسه آموزشی در تایلند برگزار خواهد شد.

به همین منظور کوروش خسرویار مدیرفنی کنفدراسیون کوراش آسیا و اقیانوسیه، صبح امروز از این مجموعه بازدید کرد و کارهای مربوط به کنترل اولیه را انجام داد.

پردیس عیدی‌وندی در وزن 57- کیلوگرم، هدیه یزدانی در 63- کیلوگرم، آتوسا نمامی در 78- کیلوگرم، کیمیا آزموده در 87+ کیلوگرم اعضای تیم دختران ایران هستند که با سرمربیگری بتول پاکروح در این رویداد حضور خواهند داشت.

همچنین سیدحبیب مهنانی در 55- کیلوگرم، مهدی قره‌غاش در 60- کیلوگرم، امیرحسین حبیب زیارت در 66- کیلوگرم، رامین احمدزاده در 73- کیلوگرم، ابوالفضل عفتی ارکان در 81- کیلوگرم، مرصاد احمدزاده در 81- کیلوگرم، امیر محمدی بریمانلو در 90- کیلوگرم، پوریا مهنانی در 100- کیلوگرم، محمدرضا وحدانی در 100+ کیلوگرم، تیم کوراش جوانان پسر را تشکیل می‌دهند.

علی مهنان به‌عنوان سرمربی، امیدعلی کرمی و محمدعلی ترک‌تبار چلندر به‌عنوان مربی و احمد خسرویار به‌عنوان سرپرست، این تیم را همراهی می‌کنند.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: