کد خبر: ۵۵۱۸۲۶
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۱

رسانه روسی، مشخص شدن برنده بازی تیم‌های ملی والیبال ایران و برزیل در ست پنجم را محتمل و به دور از تعجب دانست.

به گزارش شفاف، روس‌ها به دلیل حمله نظامی ارتش این کشور به اوکراین، میزبانی و شرکت در تمام رویدادهای ورزش را از دست دادند. حالا و در جریان برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی جهان یکی از رسانه‌های این کشور در گزارشی به انتقاد از عدم استقبال تماشاگران از مسابقات والیبال قهرمانی جهان در اسلوونی پرداخت و نوشت: چرا در حالی که برای برخی دیدارهای مسابقات قهرمانی جهان، کمتر از 100 نفر به سالن شهر لیوبلیانا می‌آیند، میزبانی چنین تورنمنت مهمی به اسلوونی سپرده شده است؟ اسلوونی با چنین استقبالی چه نیازی به برگزاری مسابقات قهرمانی جهان داشت؟

در ادامه این گزارش آمده است: دیدار جذاب برزیل و کوبا که مسابقه افتتاحیه مسابقات بود، تنها 350 بیننده را به سالن کشانده بود که نه برای فدراسیون بین‌المللی والیبال خوب است و نه برای تلویزیون.

این رسانه روسی با اشاره به دیدار پلی‌آف تیم‌های ایران و برزیل نوشت:‌ برزیل بدون تردید پرافتخارترین تیم جهان است و ایرانی‌ها نیز، جنگجویان واقعی هستند. کسی از اینکه بازی دو تیم ایران و برزیل به ست پنجم کشیده شود، تعجب نمی‌کند.

دیدار دو تیم ایران و برزیل در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات قهرمانی جهان از ساعت 23:30 فردا (سه‌شنبه) در لهستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: