کد خبر: ۵۵۱۸۳۰
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲

وزیر ورزش به همراه معاونانش، در دفتر محمود خسروی‌وفا رئیس جدید کمیته ملی المپیک حضور یافتند.

به گزارش شفاف، سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به همراه معاونین وزارتخاته با حضور در کمیته ملی المپیک با محمود خسروی‌وفا دیدار و گفت‌وگو کردند.

سجادی در این دیدار با عرض تبریک مجدد برای انتخاب محمود خسروی‌وفا به عنوان رئیس جدید کمیته ملی المپیک اظهار داشت: یکی از اقداماتی که تمایل داریم در راستای تعامل با کمیته ملی المپیک انجام دهیم، درخصوص توسعه حوزه بین‌الملل است و اینکه از این ظرفیت درخصوص توسعه ورزش در ابعاد مختلف استفاده کنیم. خسروی وفا از مدیران با سابقه، فعال و خوشنام ورزش کشور بوده و اقدامات مثبت وی در کمیته پارالمپیک بر هیچ کسی پوشیده نیست و قطعاً در کمیته ملی المپیک نیز می‌تواند اسباب خیر برای ورزش کشور باشد.

وی همچنین با اشاره به حضور 4 هزار سمن در سراسر کشور گفت: نیروهای بالقوه‌ای در سمن‌های ما وجود دارد و می‌توان با استفاده از برنامه‌های کمیته ملی المپیک درخصوص توسعه ورزش بهره گرفت.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: کمیته ملی المپیک می‌تواند در برگزاری المپیاد استعدادهای برتر نیز با وزارت همکاری داشته باشد و از نام و ظرفیت این کمیته در راستای شکوفایی استعدادها استفاده کرد.

محمود خسروی‌وفا نیز در این دیدار با تشکر از حمایت وزارت ورزش و جوانان برای برگزاری انتخابات کمیته اظهار داشت: کمیته ملی المپیک تعامل و همکاری لازم را با وزارت ورزش و جوانان خواهد داشت و قطعاً در تصمیم‌گیری‌های کلان از نظرات وزیر ورزش و جوانان به عنوان نماینده حاکمیت بهره خواهیم گرفت. وزارت ورزش متولی اول ورزش کشور بوده و مجموعه کمیته ملی المپیک،کمیته ملی  پارالمپیک و فدراسیون‌ها بعنوان زیر مجموعه در راستای برنامه‌های وزارت ورزش حرکت خواهند کرد. از حمایت‌های وزیر محترم ورزش قدردانی کرده و امیدوارم بتوانیم جواب اعتماد جامعه ورزش را با عملکرد مثبت خود بدهیم.

در این دیدار کیکاوس سعیدی سرپرست دبیر کلی کمیته، سید محمد پولادگر معاونت توسعه و قهرمانی ، مریم کاظمی‌پورمعاونت ورزش بانوان، وحیدیامین‌پور، اسماعیلی احمدی، سینا کلهر معاونت فرهنگی و ورزش همگانی، محمد حسن تقی‌زاده مدیرکل بین الملل، حسین شهرابی سرپرست مرکز حراست وزارت ورزش ومجید شهیدی مدیر حراست سابقه وزارت حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: