کد خبر: ۵۵۱۸۹۰
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶

رئیس پلیس فتای تهران نسبت به کلاهبرداری از شهروندان در پوشش فروش بلیت‌های تقلبی دیدار دو تیم استقلال و پیکان در ورزشگاه آزادی هشدار داد.

به گزارش شفاف، سرهنگ داوود معظمی گودرزی با اشاره به دیدار دو تیم استقلال تهران و پیکان که عصر امروز در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد، گفت: متاسفانه گزارش‌هایی از حضور افراد در مقابل ورزشگاه آزادی به دست پلیس فتا رسیده که یا وعده فروش بلیت در محل به آنان داده شده یا بلیت خود را از درگاه‌های غیر رسمی خریداری کرده‌اند.

وی افزود: طبق مقررات موجود، این افراد اجازه ورود به ورزشگاه را نخواهند داشت و تنها زنان و مردانی که بلیت خود را از سامانه فروش بلیت الکترونیکی مسابقات فوتبال به نشانی footballeticket.ir خریداری کرده باشند، می‌توانند وارد ورزشگاه آزادی شده و این دیدار را تماشا کنند.

سرهنگ معظمی گودرزی با تاکید بر اینکه شهروندانی که بلیت خود را از این سامانه تهیه نکرده‌اند، نباید به ورزشگاه مراجعه کنند، گفت: متاسفانه افراد سودجو و فرصت طلب از هر موقعیتی برای سودجویی استفاده می‌کنند. اخیرا نیز به بهانه همین دیدار و با سوءاستفاده از اطلاعات کم برخی از تماشاگران از فعالیت سامانه فروش بلیت الکترونیکی مسابقات فوتبال، این افراد اقدام به ایجاد سامانه‌های جعلی کرده و از این طریق نسبت به خالی کردن حساب یا فروش بلیت‌های تقلبی به شهروندان اقدام می‌کنند.

رئیس پلیس فتای تهران  بیان کرد: در مواردی دیگر نیز افراد سودجو در فضا‌هایی مانند تلگرام، اینستاگرم و ... اقدام به انتشار شماره حساب با وعده خرید بلیت در ورزشگاه را می‌دهند که اقدام این افراد نیز کلاهبردارانه بوده و عمده این افراد که تحت عناوینی، چون بلیت بازار سیاه، بلیت وی. آی. پی و ... فعالیت دارند، پس از دریافت پول یا بلیتی به خریدار نمی‌دهند یا بلیت جعلی در اختیار آنان قرار می‌دهند.

سرهنگ معظمی گودرزی به شهروندان هشدار داد که از کلیک بر روی هرگونه لینک‌ها و تبلیغاتی که با وعده تهیه بلیت ورزشگاه برایشان ارسال می‌شود، پرهیز کنند و برای تهیه بلیت حتما به سامانه مذکور مراجعه کنند و مجددا تاکید می‌گردد که شهروندان محترم بدون تهیه بلیت از مراجع معتبر به ورزشگاه آزادی مراجعه نکنند.

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: