کد خبر: ۵۵۱۹۰۵
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۷

معاون وزارت ورزش و جوانان معتقد است پایان دوره مدیریت رئیس فعلی کمیته ملی المپیک در کمیته ملی پارالمپیک، کمترین تأثیر را در این کمیته خواهد داشت.

به گزارش شفاف، سید محمد پولادگر پس از جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، در پاسخ به این پرسش که آیا در انتخابات ریاست کمیته پارالمپیک شرکت می‌کند یا خیر، اظهار داشت: فعلا تصمیمی برای حضور در انتخابات کمیته ملی پارالمپیک ندارم و باید ببینیم در آینده شرایط چگونه خواهد بود.

وی درخصوص وضعیت این کمیته پس از محمود خسروی‌وفا تصریح کرد: همانطور که حضور یک مدیر کارآمد و برنامه‌محور تأثیرگذار است، عدم حضور چنین مدیری باعث لطمه می‌شود. با توجه به سبک مدیریتی خسروی‌وفا و برنامه‌محور بودن او، عدم حضور وی کمترین آسیب را به کمیته پارالمپیک می‌زند.

« این مجموعه متکی به فرد نیست و با برنامه جلو می‌رود.»، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم غیبت خسروی‌وفا تأثیر خواهد داشت، اما عدم حضورش کمترین آسیب را می‌رساند. امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که موفقیت‌ها رو به رشد باشد و آسیبی به مجموعه پارالمپیک نرسد.

پولادگر درخصوص انتخابات فدراسیون ژیمناستیک گفت: در همین حد می‌گویم که تلاش می‌کنیم انتخابات را برگزار کنیم.

وی در مورد برکناری تعدادی از روسای هیئت‌های استانی وزنه‌برداری بیان کرد: رئیس یا سرپرست فدراسیون مطابق قانون نمی‌تواند رئیس هیئت را برکنار کند و اگر چنین اتفاقی رخ داده، غیرقانونی است. مطابق آیین‌نامه هیئت‌های ورزشی، توافق میان رئیس فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان فقط می‌تواند سبب تغییر رئیس هیئت استان شود.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در مورد وضعیت فدراسیون‌هایی که رئیس ندارند، گفت: همه فدراسیون‌هایی که با سرپرست اداره می‌شود، ظرف دو سه ماه آینده روسای خود را می‌شناسند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: