کد خبر: ۵۵۱۹۱۶
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲

تهران- ایرنا- تیم ملی کشتی فرنگی در حالی بامداد فردا (چهارشنبه) عازم پیکارهای جهانی بلگراد خواهد شد که امید زیادی به تکرار نتایج درخشان سال گذشته دارد.

به گزارش شفاف، مراسم رونمایی از پوستر تیم ملی کشتی فرنگی اعزامی به رقابت‌های جهانی صربستان، امروز سه‌شنبه در محل خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار شد.

نزدیک شدن به مساباقت جهانی کشتی فرنگی شور و اشتیاق خاصی را در بین کادر فنی و ملی پوشان این رشته ایجاد کرده است. به نظر می‌رسد اقدامات فدراسیون و تلاش‌های کادرفنی برای اعزام یک تیم آماده به بلگراد جواب داده و ملی پوشان با روحیه مضاعف گام در آوردگاه صربستان خواهند گذاشت. روحیه‌ای که می‌شود از مصاحبه و گفته‌های کادر فنی و قهرمانان ملی کشتی فرنگی آن را به وضوح ملاحظه کرد.

محمد بنا به عنوان نفر نخست کادر فنی با اشاره به اهمیت مسابقات جهانی گفت: هیچ رقابتی را دست کم نمی‌گیرم و آماده هستیم بجنگیم و برای کسب موفقیت تا آخرین نفس تلاش خواهیم کرد.

البته تنها بنا نبود که از روحیه بالای قهرمانان برای حضور در بلگراد سخن به میان آورد، بلکه قهرمانانی چون امین میرزازاده، محمدرضا گرایی و محمدهادی ساروی از آمادگی خود برای مسابقات جهانی سخن به میان آورده و اعلام کردند: هدف کسب موفقیت است. برای رسیدن به این موفقیت اردو خوبی داشته‌ایم و با استفاده از تجربه سال گذشته به دنبال بهترین نتیجه ممکن هستیم.

بنا موفقیت در مسابقات جهانی را آسان ندانست و اعلام کرد که کشورهای اروپایی برنامه بسیار دقیقی برای موفقیت دارند. کشوری مانند دانمارک از مدعیان به شمار می‌رود و برخی از ملی‌پوشان آن نیز از کشور روسیه هستند.

روحیه بالای ملی پوشان کشتی با وعده‌های مسئولان این فدراسیون مضاعف شده است. علیرضا دبیر رییس فدراسیون اعلام کرد حقوق ثابت سالانه را برای مدال آوران جهانی تعیین کرده‌ایم. بنا به دستور دبیر دارندگان مدال طلا ماهانه ۱۵ میلیون تومان، نقره۷ میلیون و برنز نیز ۵ میلیون تومان حقوق می‌گیرند.

به نظر می‌رسد تدبیر مسئولان فدراسیون و تلاش‌های کادر فنی موجب شده تا ملی‌پوشان کشتی ایران در بهترین شرایط ممکن راهی بلگراد شوند و زمینه برای موفقیت کاملا هموار باشد.

انگیزه بالا ملی‌پوشان کشتی فرنگی برای تکرار موفقیت در میدان جهانی

تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت‌های جهانی، بامداد فردا چهارشنبه ۱۶ شهریورماه راهی کشور صربستان می‌شود. رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان روزهای ۱۹تا ۲۲ شهریورماه برگزار خواهد شد.

ترکیب تیم اعزامی به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز
۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد
۶۳ کیلوگرم: علیرضا نجاتی
۶۷ کیلوگرم: محمدرضا گرایی
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری
۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی
۸۲ کیلوگرم: پژمان پشتام
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده
۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی
۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده

کادر فنی محمد بنا(سرمربی)، رسول جزینی، بهروز حضرتی پور، عادل بالی تبار، طالب نعمت پور، علی قیطاسی، سینا طالب‌وند(مربیان)، محمد مصلایی‌پور و مهدی بشیرزاده(داوران).

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: