کد خبر: ۵۵۱۹۱۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴

عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: افزایش تعهدات بیمه سلامت در خصوص پرداخت هزینه‌ها نشانه حمایت از مردم است.

به گزارش شفاف، عبدالکریم جمیری ایران گفت: افرادی در جامعه برای پرداخت هزینه‌های درمانی با مشکلات و سختی‌های عدیده‌ای روبرو هستند که افزایش تعهدات سازمان بیمه سلامت در خصوص پرداخت هزینه‌های درمانی نشانه حمایت آن سازمان از مردم است و در حوزه تأمین سلامت مردم کارهای ارزشمند و بزرگی صورت پذیرفته است.

وی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری، ما می‌خواهیم اگر کسی در یک خانواده مریض شد بیش از رنج مریض داری رنج دیگری نداشته باشد، در همین راستا سازمان بیمه سلامت خدمات بزرگی انجام داده تا پرداخت از جیب مردم کاهش یابد و امید است شاهد افزایش این خدمات باشیم.

جمیری تأکید کرد: یکی از موضوعات مهم که باید به آن بیشتر پرداخته شود، قضیه جوانی جمعیت است که این دولت نگاه ویژه‌ای به آن دارد و بر همین اساس پرداخت هزینه‌های ناباروری و بیمه رایگان مادران باردار و فرزندانشان از جمله اقدامات شایسته سازمان بیمه سلامت است.

عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: از سوی بیمه سلامت در خصوص بیمه بیماران خاص و صعب‌العلاج و پرداخت هزینه‌های درمانی آنان اقدامات خوبی صورت گرفته، ولی باید ارائه خدمات به این قشر جامعه بیشتر در دستور کار قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: در زمینه اعتلا و توسعه خدمت‌رسانی به همه مردم باید از تمام ظرفیت‌های موجود مانند قانون بودجه و قانون برنامه توسعه استفاده نمود و در همین راستا نمایندگان در مجلس شورای اسلامی از هیچ کمکی جهت اجرای طرح‌ها و اهداف عالیه سازمان بیمه سلامت دریغ نخواهند کرد و امیدواریم با همدلی و تلاش، شاهد ارتقاء و توسعه خدمات بیمه‌ای به مردم استان باشیم.

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: