کد خبر: ۵۵۱۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱

رئیس بنیاد مستضعفان جزئیاتی از اقدامات بنیاد مستضعفان و خدمت‌‌‌رسانی موکب‌های این بنیاد در ۶ پایانه مرزی کشور را همزمان با اربعین حسینی تشریح کرد.

به گزارش شفاف، سید پرویز فتاح با اعلام جزئیاتی از خدمت‌رسانی بنیاد به زائران اربعین حسینی در قالب 6 موکب در نقاط مرزی اظهار کرد: بنیاد مستضعفان در راستای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی، اقدام به راه‌اندازی 5 موکب در مرزهای غربی و جنوب غربی و یک‌ موکب در مرز جنوب شرقی کشور کردیم تا پذیرای زائرانی که قصد ورود به کشور عراق و زیارت عتبات عالیات را دارند، باشیم.

رئیس بنیاد مستضعفان ادامه داد: موکب‌های بنیاد مستضعفان در 5 استان خوزستان، کرمانشاه، ایلام، آذربایجان غربی و سیستان و بلوچستان در پایانه‌های مرزی چزابه، شلمچه، خسروی، مهران، تمرچین و ریمدان انواع خدمات درمانی، بهداشتی، اسکان و پارک خودرو را به زائران ارائه می‌دهند.

وی با اشاره به بخشی از خدمات ارائه شده به زائران گفت: تامین 40 میلیون بطری آب معدنی، توزیع روزانه 30 هزار پرس غذای گرم و تامین 4 میلیون آبمیوه و نوشیدنی بخشی از خدماتی است که در موکب‌های بنیاد مستضعفان به زائران اربعین حسینی ارائه می‌شود.

به گفته فتاح، هم‌اکنون موکب‌های بنیاد مستضعفان با حضور پرسنل و مدیرانی که داوطلب خدمت بوده‌اند مشغول به کار هستند و خدمات ارائه شده در این موکب‌ها تا پس از اربعین و اتمام عملیات بازگشت زائران ادامه خواهد داشت.

رئیس بنیاد مستضعفان با اعلام خبر تامین کمک‌هزینه زیارت بیش از 8000 نفر از مناطق هدف محرومیت‌زدایی بنیاد خاطرنشان کرد: علاوه بر این، بنیاد مستضعفان با تخصیص 5 میلیارد تومان، زمینه اعزام تعدادی از مددجویان کمیته امداد به عتبات عالیات در ایام اربعین را فراهم کرده است. 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: