کد خبر: ۵۵۲۱۰۸
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰

مراسم قرعه کشی اوزان دهگانه رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان، در شهر بلگراد صربستان برگزار شد.

به گزارش شفاف، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که 18 نفر حضور دارند، پویا دادمرز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف اکرم اوزترک از ترکیه می رود و در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده دیدار میان ندیالکو پتروف از بلغارستان و امانگالی بکبولاتوف از قزاقستان می رود.

در وزن 60 کیلوگرم که 29 شرکت کننده دارد، مهدی محسن نژاد در دور اول با هان جائه چانگ از کره جنوبی مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان ایلدار بهرام اف از ازبکستان و کرم کمال از ترکیه می رود.

در وزن 63 کیلوگرم که با حضور 30 نفر برگزار می شود، علیرضا نجاتی در دور نخست با احمت اویار از ترکیه مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار خوزه رودریگوئز از مکزیک و عبدالمحمد پاپی از آلمان می رود.

در وزن 67 کیلوگرم که 30 نفر شرکت کرده اند، محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان کریستین وانزا از مجارستان و امانتور اسماعیل اف از قرقیزستان می رود.

در وزن 72 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده مبارزه میان جاکوب بیلز از چک و ابراهیم غانم از فرانسه کشتی می گیرد.

در وزن 77 کیلوگرم که با حضور 33 نفر برگزار می شود، محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف آنتونیو کامنیاسیویچ از کرواسی می رود. وی در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده دیدار میان جانی بور از فرانسه و کیم هیون وو از کره جنوبی مبارزه خواهد کرد.

در وزن 82 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، پژمان پشتام بعد از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان کارپت چالیان از ارمنستان و فیلیپ ساسیچ از کرواسی می رود.

در وزن 87 کیلوگرم که 30 نفر شرکت کننده دارد، ناصر علیزاده در دور اول با میرکو مینگوزی از ایتالیا مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان آتابک عزیزبیکوف از قرقیزستان و براندائو از برزیل می رود.

در وزن 97 کیلوگرم که با حضور 29 نفر برگزار می شود، محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان فلیکس بالدوف از نروژ و یان لیو از چین می رود.

در وزن 130 کیلوگرم که 25 نفر شرکت کرده اند، امین میرزازاده در دور نخست با علیمخان سیزدیکوف از قزاقستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان صباح شریعتی و ساتیش از هند می رود.

برنامه مسابقات نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

شنبه 19 شهریورماه:
ساعت 13 تا 17: مسابقات مقدماتی اوزان 55 (پویا دادمرز) 72 (محمدرضا مختاری) 77 (محمدعلی گرایی) 87 (ناصر علیزاده) کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 20:30 تا 22: مسابقات نیمه نهایی اوزان 55، 72، 77، 87 کیلوگرم کشتی فرنگی

یکشنبه 20 شهریورماه:
ساعت 13 تا 17: مسابقات مقدماتی اوزان 63 (مهدی محسن نژاد) 67 (محمدرضا گرایی) 82 (پژمان پشتام) 97 (محمدمهدی ساروی) کیلوگرم کشتی فرنگی و شانس مجدد مسابقات روز قبل
ساعت 19:15 تا 20:15: مسابقات نیمه نهایی اوزان 63، 67، 82، 97 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 20:30 تا 23:30: مسابقات رده بندی و فینال اوزان 55 (پویا دادمرز) 72 (محمدرضا مختاری) 77 (محمدعلی گرایی) 87 (ناصر علیزاده) کیلوگرم کشتی فرنگی

دوشنبه 21 شهریورماه:
ساعت 13 تا 17: مسابقات مقدماتی اوزان 60 (علیرضا نجاتی) و 130 (امین میرزازاده) کیلوگرم کشتی فرنگی و شانس مجدد مسابقات روز قبل
ساعت 19:15 تا 20:15: مسابقات نیمه نهایی اوزان 60 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 20:30 تا 23:30: مسابقات رده بندی و فینال اوزان 63 (مهدی محسن نژاد) 67 (محمدرضا گرایی) 82 (پژمان پشتام) 97 (محمدمهدی ساروی) کیلوگرم کشتی فرنگی

سه شنبه 22 شهریورماه:
ساعت 13 تا 17: دیدارهای شانس مجدد اوزان 60 و 130 کیلوگرم
ساعت 20:30 تا 23:30: مسابقات رده بندی و فینال اوزان60 (علیرضا نجاتی) و 130 (امین میرزازاده) کیلوگرم کشتی فرنگی
 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: