کد خبر: ۵۵۲۱۰۹
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۱

نقص فنی اسکی نماینده کشورمان، او را از تکرار موفقیت خود در دور نخست جام جهانی اسکی روی چمن بازداشت.

به گزارش شفاف، نخستین روز از فینال رقابت‌های جام جهانی اسکی روی چمن امروز (جمعه - 18 شهریور) با حضور نمایندگان کشورمان به میزبانی کشور ایتالیا برگزار شد.

در جریان این رقابت‌ها که امروز در رشته مارپیچ بزرگ پیگیری می‌شد، در بخش مردان مهدی سولقانی نماینده کشورمان با وجود کسب رتبه ارزشمند دومی در دور (مانش) اول، در دور (مانش) دوم به‌علت نقص فنی اسکی خود موفق نشد عملکردش در مانش اول را تکرار کرده و در مجموع دو دور، در جایگاه سیزدهم قرار گرفت. سولقانی پیش از این در مرحله ماقبل فینال جام جهانی در کشور ایتالیا، موفق به کسب رتبه ارزشمند چهارمی شده بود.

سیدمرتضی جعفری دارنده یک مدال طلا و دو مدال نقره جام جهانی اسکی چمن دیزین نیز در پایان دو مانش رقابت‌های مارپیچ بزرگ، در جایگاه هفتم قرار گرفت.

همچنین حسین کلهر دیگر نماینده کشورمان در پایان دو دور این رقابت‌ها در جایگاه بیست‌وچهارم قرار گرفت. مارتین بارتاک از جمهوری چک موفق شد در این بخش در رده نخست قرار بگیرد. همچنین دنیله بویو و مارکو گریتی لورنزو از ایتالیا دوم و سوم شدند.

در بخش بانوان نیز سمانه مشکاتی تنها نماینده بانوی کشورمان در پایان دو دور، در رتبه دوازدهم مارپیچ بزرگ بانوان قرار گرفت. در این بخش نیز آنتا کورینتوا از چک قهرمان شد و لارا تینور از اتریش و الیسکا رچرتوا از چک دوم و سوم شدند.

تیم ملی مردان کشورمان با سه ورزشکار و تیم ملی بانوان کشورمان با یک ورزشکار در این مسابقات شرکت کرده‌اند. این رقابت‌ها فردا در رشته مارپیچ کوچک پیگیری می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: