کد خبر: ۵۵۲۱۴۵
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴

رئیس شورای شهر تهران در مراسم افتتاحیه فاز اول بوستان فرامنطقه‌ای ایرانیان بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام از دوره گذشته مدیریت شهری تأکید کرد.

به گزارش شفاف، مهدی چمران در مراسم افتتاحیه فاز اول بوستان فرامنطقه‌ای ایرانیان واقع در جنوب تهران (منطقه 19) که صبح امروز با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و برخی از اعضا و جمعی از معاونین و مدیران شهرداری تهران در قالب شنبه‌های امید و افتخار (چهارمین شنبه) برگزار شد، اظهار کرد: طراحی این بوستان در شورای چهارم به تصویب رسید و حتی مقداری از فرآیند اجرایی آن در آن مقطع انجام شد اما متاسفانه در دوره پنجم این کار متوقف و عملیات درستی صورت نگرفت.

وی با اشاره به بهره‌برداری از بوستان ایرانیان در دوره ششم شورای شهر تهران گفت: خوشبختانه در آغاز به کار شورا و مدیریت جدید شهر تهران در قالب یک کار شبانه‌روزی و جهادی فاز یک بوستان ایرانیان آماده و امروز در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

چمران با ابراز امیدواری از اینکه سایر پروژه‌های نیمه‌تمام شهرداری تهران از دوره پنجم با یک کار شبانه‌روزی به بهره‌برداری برسد، گفت: یقینا مردم این تلاش‌های شبانه‌روزی را خواهند دید و نتیجه شهرداری تهران مشخص خواهد شد و ان‌شاءالله این فرآیند ادامه‌دار خواهد بود.

رئیس شورای شهر تهران با انتقاد از اینکه بسیاری از پروژه‌های شهرداری در دوره گذشته متوقف و از فرآیند اجرا خارج شد، گفت: ان‌شاءالله با تلاش این پروژه‌ها به تحرک و به بهره‌برداری برسد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد بیمارستان کودکان حکیم واقع در منطقه 19 که یک کار مشارکتی بین شهرداری تهران، خیرین و وزارت بهداشت است هر چه سریع‌تر افتتاح و در اختیار شهروندان قرار بگیرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: