کد خبر: ۵۵۲۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۸

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال صبح امروز (شنبه) از امکانات مرکز ملی فوتبال بازدید کرد.

به گزارش شفاف، داود پرهیزکاری به همراه سیدامیر حسینی معاون پشتیبانی، سعید قاسمی مدیر هتل آکادمی، علیرضا امامی‌فر رئیس مرکز ملی فوتبال، مهدی شریفی رئیس دپارتمان تشریفات و حسن تیموری مدیر اماکن ورزشی مرکز ملی فوتبال، از امکانات و تجهیزات این مرکز بازدید کردند.

پرهیزکاری درباره بازدید از مرکز ملی فوتبال گفت: قصد داریم مرکز ملی فوتبال ایران را به بهترین امکانات مجهز کرده تا تیم‌های ملی بتوانند تمرینات خود را با طیب خاطر برگزار کرده و شاهد موفقیت‌شان باشیم. از همین رو با بررسی و بازدید میدانی که از امکانات مرکز ملی داشتیم، نکات مختلفی را به هر یک از مسئولان بخش مربوطه اعلام کرده تا با برطرف کردن آن، از لحاظ زیرساختی شاهد شرایط بهتر و مناسب‌تری باشیم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در ادامه تصریح کرد: هدف ما این است تا بهترین شرایط را برای کلیه تیم‌های ملی فراهم کنیم تا  ملی‌پوشان غیور کشورمان، عملکرد قابل قبولی را از خود به جای بگذارند. یکی از برنامه‌های مهم فدراسیون فوتبال، پوشش و تجهیز مرکز ملی فوتبال به بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات بوده که این امر اتفاق افتاده است. با برطرف کردن برخی موارد، سعی می‌کنیم روند بهتری برای زیرساخت‌ها و تجهیزاتی که مدت‌هاست راکد مانده‌اند، داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: