کد خبر: ۵۵۲۲۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰

رئیس پلیس راهور فراجا درباره آخرین وضعیت تردد در محورهای غربی کشور گفت: طبق آخرین گزارش‌ها اکنون تردد در ۲ هزار و ۶۰۰ کیلومتر ‌میسر اربعینی ایران روان است.

به گزارش شفاف، سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور درباره آخرین وضعیت تردد در محورهای غربی کشور ‌اظهار داشت: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی از همکارانمان در پلیس راه، هم‌اکنون در 2600 کیلومتر میسر اربعینی کشور، تردد روان و بدون ترا‌فیک ‌است

وی با بیان اینکه خروج زائران از مرزها نیز به سهولت و بدون مشکل در حال انجام است، افزود: مهمترین مسئله اکنون برای پلیس مدیریت زمان برگشت زائران است تا در روزهای پایانی مراسم اربعین به مشکل ترافیکی برخورد نکنیم.

وی با بیان اینکه در سالیان گذشته به ویژه در سال 98 مهمترین علت تصادفات رانندگی در بازگشت زائران خستگی رانندگان بوده است، تصریح کرد: از تمام رانندگان اتوبوس ها و زائرانی که با وسیله شخصی به مرز آمده اند خواهش میکنیم حتما استراحت کنند تا انشالله بدون حادثه به مقصد خود بازگردند.

وی با بیان اینکه بنا بر شرایط مرزها محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی هفته اعمال خواهد شد، حاطرنشان کرد: محور مهران به ایلام ‌در سه روز پایانی هفته یک طرفه می‌شود و مسیر جایگزین برای سفر به مرز مهران جاده ملکشاهی ‌خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: