کد خبر: ۵۵۲۳۲۳
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران از ارائه خدمات به عزاداران و شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی اربعین پایتخت خبر داد.

به گزارش شفاف، حامد عباسی نامی ضمن تسلیت اربعین حسینی گفت: شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در روز شنبه 26 شهریورماه، آماده ارائه خدمات حداکثری به عزاداران و شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی اربعین تهران است.

وی تصریح کرد: به‌منظور ارائه خدمات مناسب‌تر به شهروندان، سرفاصله حرکت قطارها در خط یک از 7 به 4 دقیقه، خط دو از 7 به 5 دقیقه، خط سه از 10 به 9 دقیقه، خط چهار از 7 به 5 دقیقه، خط شش از 15 به 10 دقیقه و خط هفت از 14 به 12 دقیقه کاهش می‌یابد. برنامه حرکت قطارها در خطوط پنج (تهران ـ صادقیه)، هشتگرد، مهرآباد و فرودگاه امام خمینی(ره) تغییری ندارد و همانند برنامه روزهای تعطیل سرویس‌دهی انجام خواهد شد.

نامی به رایگان بودن سرویس‌دهی مترو در ایستگاه های امام حسین(ع) و شهرری تا پایان راهپیمایی روز اربعین اشاره و خاطرنشان کرد: در این روز جدا از کاهش سرفاصله حرکت قطارها، آمادگی برای اعزام قطارهای فوق‌العاده نیز وجود دارد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران با بیان اینکه خط یک مترو به دلیل نزدیکی به اماکن مذهبی مختلف در شهر تهران معمولاً در روز اربعین بیشترین مسافر را دارد، گفت: با کاهش فاصله حرکت قطارها در این خط، خدمات‌دهی به مسافران در ساعات پرتردد با حداکثر توان انجام می‌شود.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: