کد خبر: ۵۵۲۴۷۱
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰

مدیر تیم‌های ملی وزنه‌برداری درباره درگیری ایجادشده بین دو وزنه‌بردار در اردوی تیم ملی تاکید کرد که سرمربی از نزدیک، شاهد ماجرا بوده و در این مورد اختیار تام دارد.

کوروش باقری در گفت و گویی درباره درگیری ایجادشده بین دو وزنه‌بردار شاخص و عنوان‌دار در اردوی اخیر تیم ملی اظهار داشت: دو وزنه‌بردار باسابقه ما، علی هاشمی و کیانوش رستمی در اردو با هم حرف‌شان شده است و ظاهراً هیچ کدام‌شان هم کوتاه نیامده‌اند.

مدیر تیم‌های ملی وزنه‌برداری در مورد اینکه خود آنها اردو را ترک کرده‌اند و یا اخراج شده‌اند، گفت: خودشان اردو را ترک کردند.

سرمربی پیشین تیم ملی وزنه‌برداری در مورد اینکه چه تصمیمی در مورد آنها اتخاذ خواهد شد، تأکید کرد: سرمربی تیم ملی اختیار تام دارد. او از نزدیک شاهد ماجرا بوده است و من فکر می‌کنم تا حدود زیادی هم سعی کرده مشکل را حل کند. او در جریان کامل موضوع قرار دارد.

باقری در مورد وضعیت سهراب مرادی و اینکه آیا او می‌تواند همچون گذشته جزو مدعیان باشد، یادآور شد: کادر فنی تیم ملی اقدام به دعوت از سهراب مرادی و کیانوش رستمی کرد. به نظرم کار خوبی هم بود که به آنها فرصت داده شد. ما نیز از این تصمیم حمایت کردیم و آنها این شانس را داشتند و دارند که دوباره به جمع مدعیان بازگردند.

وی ادامه داد: سهراب مرادی با من هم صحبت کرد و با توجه به وضعیتش خیلی امیدوار بود. ما خوشحال می‌شویم که آماده باشد. البته که در این سن و سال و با آسیب‌دیدگی، بازگشت سخت است. با این وجود این بچه‌ها زحمت کشیده‌اند. ما این فضا را در اختیار خودشان قرار دادیم که اگر فکر می‌کنند می‌توانند، شانس‌شان را امتحان کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: