کد خبر: ۵۵۲۵۲۲
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۹

نایب رئیس شورای شهر تهران در بازدید از خدمات موکب علی بن موسی الرضا علیه‌السلام گفت: بزرگترین لجستیک تاریخ در راهپیمایی اربعین شکل گرفته است.

به گزارش شفاف، پرویز سروری در حاشیه بازدید از موکب علی بن موسی الرضا علیه‌السلام در مسیر نجف به کربلا، با بیان این که حرکت جهادی که حضرت آقا می‌فرمایند یعنی کیفیت و سرعت با هم تلفیق شود، اظهار کرد: ما در این موکب، کیفیت و سرعت خدمات را همزمان مشاهده می‌کنیم. در این جا کار چند ماه، در چند روز صورت می‌گیرد و زائرین عزیز ما از خدمات با کیفیت بالا بهره‌مند می‌شوند.

وی ادامه داد: این امر جز کار شبانه‌روزی عاشقانه نیست و امکانات، دسترسی‌ها، بحث سرمایش و گرمایش، اسکان و پذیرایی و خدماتی که زائر در زمان اسکان به آن نیاز دارد، به بهترین نحو آماده شده است و این اقدامات با مشارکت مردم صورت گرفته و این جزو نکات مثبت این موکب است و امیدواریم که در همه ماموریت‌های شهرداری شاهد یک چنین اقدامات جهادی توسط بسیجیان شهرداری تهران باشیم.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به تغییراتی که بعد از چندسال تعطیلی ایجاد شده بود و با توجه به گرمای شدید عملاً مردم روز خواب و شب رو شده‌اند و تمام سازوکارهای خدمت‌رسانی جابجا شده است و همه جمعیتی که حضور پیدا کردند، جمعیت اعجاب‌برانگیز است.

وی گفت: اگر همه مردم با تمام وجودشان در این کار بزرگ مشارکت نمی‌کردند، دولتی قادر به سرویس‌دهی به این خیلی عظیم زوار نبود. 

وی افزود: معاونت و هم‌افزایی مردم این راهپیمایی بزرگ اربعین را رقم زده و به نظرم بزرگ‌ترین لجستیک تاریخ در این راهپیمایی شکل گرفته است و این نه توسط دولت‌ها و ارتش‌ها، بلکه توسط مردم، عشایر، روستایی‌ها و حتی افرادی که در فقر هستند اما محبت امام حسین علیه‌السلام را دارند صورت گرفته است و آنان همه دارایی‌هایشان را برای کیفیت‌بخشی به مراسم بزرگ اربعین به کار گرفته‌اند.

110 نفر از نیروهای شهرداری خالصانه و بی‌وقفه مشغول خدمات‌رسانی در کاظمین هستند

به گزارش شفاف، علیرضا نادعلی سخنگو و نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران نیز در بازدید از فعالیت‌های شهرداری تهران در حرمین کاظمین، ضمن تشکر از خدمات نیروهای شهرداری تهران در مرقدهای منور در راستای خدمت به زوار اباعبدالله(ع) در آئین اربعین، اظهار کرد: حدود 110 نفر از دوستان و همکاران ما از مجموعه‌های خدمات شهری و فرهنگی در این محل از مناطق 16 و 19 حضور داشتند. 

نادعلی افزود: این تیم به طور خستگی‌ناپذیر و بی‌وقفه مشغول خدمت‌رسانی بوده و ارتباط خوبی نیز با عتبه مقدس امامین کاظمین ایجاد شده است که می‌توان از آن در مراسم سال بعد نیز بهره برد. این اتفاق خوشایندی است که تاکنون در تمامی بازدیدها از جمله نجف اشرف، سامرا و در این محل شاهد آن بوده‌ایم. 

سخنگو و نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، در پایان بار دیگر تاکید کرد: همکاران ما خالصانه با وجود کمترین امکانات و اسباب مورد نیاز انجام وظیفه می‌کنند. نکته اصلی سیل خروشان مردم است که در اینجا حضور یافتند و امیدواریم که این حضور برای همکاران زحمتکش ما مایه برکت باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: