کد خبر: ۵۵۲۵۵۹
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد از توزیع بیش از ۲۳ میلیون پرس غذا در بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد در قالب پویش اطعام و احسان حسینی از ابتدای محرم تا به امروز خبر داد.

حبیب‌الله آسوده در گفت و گویی در ارتباط با آخرین آمار کمک‌های مردمی در قالب پویش اطعام و احسان حسینی اظهار کرد: این پویش از ابتدای محرم آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت که از آغاز این پویش تا به امروز 2 هزار و 300 میلیارد تومان کمک‌های مردمی در قالب پویش جمع‌آوری شده است.

وی با اشاره به کمک‌های خیرین و مراکز نیکوکاری و ... در قالب پویش اطعام و پویش احسان حسینی اظهار کرد: بیش از 6 هزار و 500 آشپزخانه در ارتباط با این پویش در سطح کشور راه‌اندازی و مسئولیت طبخ و آماده‌سازی غذا را به عهده داشته‌اند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد تصریح کرد: در بازه زمانی از اجرای پویش اطعام حسینی 23 میلیون و 800 هزار پرس غذا توزیع شده در پویش ثبت شده است علاوه بر اینکه 265 هزار بسته معیشتی در مناطق صعب‌العبور در اختیار نیازمندان و مددجویان کمیته امداد قرار گرفته است.

آسوده افزود: پویش اطعام حسینی تا پایان ماه صفر ادامه دارد و هموطنان می‌توانند کمک‌های خود را در این پویش اهدا کنند.

گفتنی است خیرین و نیکوکاران می‌توانند نذورات و کمک‌های خود را از طریق کدهای دستوری #7788* و همچنین #12* یا شماره کارت 6277607777777777 واریز کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: