کد خبر: ۵۵۲۷۳۵
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۴

معاون هماهنگی و امور مناطق با اشاره به تلاش ۳ هزار و ۷۲۵ نیروی اعزامی خدمات شهری به مرزهای ایران و عراق و مسیرهای پیاده‌روی منتهی به کربلا و نجف گفت: بیش از ۹ میلیون متر مربع پهنه‌های اشاره شده توسط نیروهای شهرداری نظافت شده‌اند.

به گزارش شفاف، حسین نظری ضمن تشکر از زحمات نیروهای خادم‌الحسین(ع) جهت ارائه خدمات شبانه‌روزی در مرزهای ایران و کشور عراق در ایام اربعین حسینی (ع) اظهار کرد: امسال با توجه به ازدیاد گرمای هوا و وقفه دو ساله در پیاده‌روی اربعین به دلیل شیوع ویروس کرونا، به لطف خدا و همت کارکنان شهرداری تهران خدمات ارزنده‌ای ارائه شد.

وی افزود: از مناطق شهرداری تهران 3 هزار و 725 نیرو اعزام شد که تلاش آنها برای رُفت‌وروب و نظافت مسیرهای پیاده‌روی منتهی به کربلا و نجف و بیش از 9 میلیون مترمربع پهنه‌های مرزی ایران و کشور عراق قابل تقدیر و تشکر است.  

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، با بیان اینکه 151 نفر آتش‌نشان در قالب اکیپ‌های مجهز جهت خدمات‌رسانی در پیاده‌روی اربعین از شهرداری تهران اعزام شدند، افزود: ایستگاه‌هایی جهت اسکان 22 هزار نفر، راه‌اندازی هزار و 635 چشمه سرویس بهداشتی، استقرار هزار و 610 مخزن پسماند، 276 هزار پرس غذا، 205 تن میوه، 563 هزار بسته فرهنگی، 3 میلیون آب معدنی و شربت و اعزام 140 ماشین جهت رفاه حال زائرین اربعین انجام شده است.

نظری با بیان اینکه مدیریت شهری خود را موظف به خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) می‌داند، افزود: این مراسم با همراهی و همکاری معاونت‌های اجتماعی و فرهنگی، خدمات شهری و محیط زیست، حمل و نقل و ترافیک، سازمان زیباسازی، مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل و مناطق 22گانه انجام می‌شود و تمامی همکاران در شهرداری تهران با وجود شرایط هوا از هیچ کمکی دریغ نکردند که جای قدردانی دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: