کد خبر: ۵۵۲۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۷

عضو شورای شهر تهران با انتقاد از شرکت آب و فاضلاب تهران در ارتباط با ارسال برگه‌هایی مبنی بر اخطار قطع فوری آب به درب برخی از منازل شهروندان تهرانی گفت: این ادبیات سخیف است.

به گزارش شفاف، حبیب کاشانی امروز در جریان نودودومین جلسه شورای شهر تهران ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده از سوی شهرداری تهران و سایر بخش‌ها در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی اظهار کرد: جا دارد از همه افرادی که در این مراسم دخیل بودند، قدردانی شود.

وی همچنین ضمن تسلیت درگذشت مهسا امینی گفت: این اتفاق هفته گذشته صورت گرفت و باعث تکدر خاطر جامعه شده است و قطعا مسئولان مربوطه پیگیر این مسئله خواهند بود

عضو شورای شهر تهران همچنین به شهادت دو تن از ماموران نیروی انتظامی در هفته گذشته اشاره کرد و گفت: شهادت این دو عزیز را به خانواده‌شان و هموطنان تسلیت عرض می‌کنم.

کاشانی در ادامه با انتقاد از اقدام اخیر شرکت آب و فاضلاب گفت: اخیرا این شرکت نامه‌ای را در ارتباط با اصلاح قرارداد فاضلاب به درب منزل برخی از شهروندان ارسال کرده و در آن قید شده است که چنانچه صاحب ملک اقدامی را به اصلاح قرارداد فاضلاب نکند پس از ارسال دومین اخطار آب آن واحد مسکونی قطع خواهد شد.

وی ادامه داد: ارسال چنین برگه‌ای با عنوان قطع فوری آب به مثابه ادبیات سخیف است و این ادبیات اسلامی نیست و این درحالی است که شرکت آب فاضلاب اشتباه کرده است و باید از مردم با احترام و منت بخواهد که در این زمینه با آنها همکاری کند نه اینکه با چنین ادبیاتی با آنها برخورد کند.

عضو شورای شهر تهران همچنین با انتقاد از مالیات‌های سنگینی که برای برخی افراد وضع شده است، گفت: مالیات‌های میلیونی موجب گلایه شهروندان شده و به نظر می‌رسد که باید آقای چمران به عنوان بزرگ شورا در ارتباط با این موضوعات ورود جدی داشته باشد.

وی همچنین به عدم استفاده دانش‌آموزان مدارس استثنایی از وسایل حمل و نقل رایگان اشاره کرد و گفت: در سال‌های گذشته با حمایت شهرداری تهران تسهیلاتی برای این عزیزان فراهم می شد که متاسفانه براساس پیگیری‌های صورت گرفته این کار در حال حاضر صورت نمی گیرد و بنده از آقای فروزنده معاون شهردار درخواست می‌کنم این موضوع را پیگیری کند.

به گزارش شفاف، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران نیز ضمن تاکید بر ارائه خدمات رایگان به دانش‌آموزان مدارس استثنایی در سال‌های گذشته گفت: بنده این موضوع را یادآوری می‌کنم و باید هرچه زودتر وسایل حمل و نقل رایگان ویژه معلولان برقرار شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: