کد خبر: ۵۹۲۹۰
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۰
فارس: جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران گفت: معتقدم جريان انحرافي از انجمن حجتيه بسيار خطرناك‌تر است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، مناظره‌اي با موضوع «خط امام (ره)»‌ با حضور حجت‌الاسلام مجتبي ذوالنور جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و مجتبي كواكبيان نماينده مردم سمنان در مجلس شوراي اسلامي بعدازظهر امروز سه‌شنبه در آمفي‌تئاتر دانشگاه صنعت آب و برق (شهيد عباسپور) برگزار شد.

ذوالنور در جلسه پرسش و پاسخ دانشجويي درخصوص جريان انحرافي نفوذ كرده در بدنه دولت گفت:‌ مدعي نيستيم كه دولت اسلامي در كشور ما وجود دارد چون اگر دولت اسلامي در كشورمان وجود داشت اتفاقاتي كه در دوران هاشمي رفسنجاني، خاتمي و رئيس جمهور كنوني پيش آمد رخ نمي‌داد.

وي با اشاره به اينكه جامعه اسلامي فراتر از دولت اسلامي است، افزود‌: اكنون نيز در كشور ضعف‌هايي وجود دارد و فاصله ميان معصوم و غير معصوم بسيار زياد است.

ذوالنور خاطرنشان كرد: آيا آقاي كواكبيان از جريان اصلاحات اعلام انزجار كرده است كه در پاسخ بايد گفت، خير اما ما از احمدي‌نژاد حمايت كرديم به اين دليل كه ملاك‌هايي براي حمايت خود داشتيم اما بايد توجه داشت اولين تريبوني كه عليه جريان انحرافي موضع نشان داد حاميان احمدي‌نژاد بودند و اين امر به دليل عدم دلدادگي ما است و نشان مي‌دهد فقط به دنبال ارزش‌هاي اسلامي هستيم و اين صداقت ما را نشان مي‌دهيم.

جاشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران در ادامه تصريح كرد: اعترافات عباس غفاري يكي از رمالان و جن‌گيرهاي دستگير شده به زودي پخش مي‌شود اما بايد توجه داشت كه وي قبل از دولت فعلي نيز فعاليت داشته است و حتي در دوران دولت خاتمي در دفتر رياست جمهوري دفتري داشته است و اكنون به روشني مي‌دانيم كه وي از كجا فعاليت خود را آغاز كرده است.

وي با اشاره به اينكه عباس غفاري اعترافات بسيار گسترده‌اي داشته است، تأكيد كرد: بنده با نظر آقاي كواكبيان كه جريان انحرافي در دولت وجود دارد و آن حجتي مدرن است هم‌نظر هستم. اما معتقدم جريان انحرافي از انجمن حجتيه بسيار خطرناك‌تر است.

ذوالنور بيان داشت: انجمن حجتيه معتقد بود كه در زمان غيبت امام زمان (ع) نبايد حكومتي ايجاد شود اما جريان انحرافي مي‌خواهد با چسبيدن به حكومت و استفاده از منابع ثروت و قدرت نظرات و اعتقادات انجمن حجتيه را پياده كند.

وي با اشاره به اينكه جريان انحرافي حتي از اصلاح‌طلباني كه مخالف نظام بودند و در واقع ستاره‌دار بودن خطرناك‌تر است، اظهار داشت: برخي از اصلاح‌طلبان عليه ولايت فقيه و برخي از ارزش‌هاي اسلامي مانند حدود، قصاص و ديات مطالبي را مطرح كردند اما جريان انحرافي قصد دارد كاملاً با نقاب دين مسير ارزش‌هاي اسلامي را منحرف كند.

ذوالنور در خصوص وظيفه ملت در مقابل جريان انحرافي گفت: وظيفه ما بسيار معلوم است. حمايت از دولت به اين معني نيست كه به رئيس جمهور آن رأي داده‌ايم.

وي افزود: اگر جريان اكثريت مردم و اصولگرايان به احمدي‌نژاد رأي داده‌اند به اين معني نيست كه در مقابل انحرافات آنان سكوت اختيار كنند.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران اظهار داشت:‌ آقاي كواكبيان اعلام مي‌كند كه 3 سال پيش نفوذ جريان انحرافي را گوشزد كرده بود اما نمي‌دانم چرا در ستاد آقاي كروبي حضور داشت و فعاليت كرد اما ندانست كه وي تا آخرين لحظه با فتنه‌گران بود و از دشمنان خارجي حمايت كرد.

ذوالنور بيان داشت: آقاي احمدي‌نژاد به قول شما 11 روز در خانه ماند و دوركاري داشت اما اگر اين اتفاق در دوران خاتمي يا در دوره‌اي كه كروبي و ميرحسين موسوي مسئوليت داشتند رخ مي‌داد مملكت به آشوب كشيده مي‌شد اما ديديم كه در اين دوره خبري از آشوب نبود.

وي افزود: احمدي‌نژاد ماشين انقلاب را با راهنمايي مشايي به چالش انداخته است اما جهت كلي وي 80 درصد همان بود كه انقلاب اسلامي به دنبالش مي‌گشت اما اگر فرمان انقلاب به دست موسوي و كروبي مي‌افتاد تماماً مسير انقلاب منحرف مي‌شود همانطور كه مي‌بينيم اكنون از منافقان و معاندان نظام حمايت مي‌كنند.

ذوالنور در پايان خاطرنشان كرد: احمدي‌نژاد در برخي موارد خطا كرده است و به اين دليل است كه ما از وي انتقاد مي‌كنيم اما بايد توجه داشته باشيد كه در دوره احمدي‌نژاد سخني از حاكميت دوگانه زده نشد اما در زمان خاتمي شعار آنان ايجاد حاكميت دوگانه بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۷
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۱
1
2
این سخنرانی یک طرفه اقای ذوالنور است نه مناظره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۱
1
0
ذوالنور جان به دولت هاي بني صدر و مير حسين هم اشاره كل قال كل سي و چند سال انقلابا بكن تموم بشه - هي كنار واستادي و ميگي لنگش كن - عزيزان من تعميم ناروا نداشته باشيد - هم به خوبي ها اشاره كنيد هم به بدي ها - با يك تعميم ناروا كل انقلاب اسلامي را كه آرزوي ديرينه ايرانيان مسلمان بوده را بر باد نده - اول فكر كن بعد حرف بزن - بعدها ميخواهي در مورد تو چگونه قضاوت كنند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۳
0
9
هنوز منتظر پخش اعترافات کذایی هستیم!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۸
0
5
و باز هم منتظریم !!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۹
0
3
همچنان منتظریم بعد از گذشت 5 سال !!!!