کد خبر: ۶۱۶۴۷
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۳

آینده نوشت:

 در چند سال اخیر شاهد رشد چهره هایی هستیم که با وجود  آنکه در یک شاخه نیز جزو سرآمدان کشور نیستند، اما در بسیاری از حوزه ها و به خصوص حوزه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی اظهار فضل می کنند و از دکتر تا پروفسور بالا برده می شوند.
 
اخیراً در سطح شبکه های اجتماعی فیلمی منتشر شده که بخشی از گفته های فردی بنام رائفی پور در یک برنامه است و این شخص تحت عنوان استراتژیست به بیان این ادعاها می پردازد و بدون ارائه سند علمی می گوید:  «شلوار جین؛ جین در انگلیسی یعنی "جن". شلوار لی آبی رنگ رو می گویند جین. دقیقاً یک تشبه به... (نا مفهوم و احتمالاً جن). یا اخیراً یک کفش هایی طراحی کردند که یک متر! یک متر که عذرمی خوام، یک وجب پاشنه داره و واقعاً در حد یک متر است، آن پاشنه شان! پنجه پا را تشبه می کند به جن.، مثل سم! ما دو سال پیش عکسش رو دیده بودیم و کار کردیم و واقعاً فکر نمی کردیم وارد کشور شود. اما شد.» در خصوص شلوارهای جین در انتها توضیح می دهیم. اما در خصوص کفشهای پاشنه بلند ذکر همین نکته کافی است که این کفش ها دهه های متمادی مورد استفاده است و دست کم از زمان کشف حجاب تاکنون در ایران وجود دارد و حتی در تصاویر کشف حجاب هم قابل رویت است و در این سال ها تنها قدری پاشنه اش بلند و کوتاه شده است. بهتر نبود به جای این توجیهات به برخی ضررها که پزشکان درباره استفاده از این کفشها بیان کرده اند، اشاره شود؟
 
این استراتژیست در ادامه مطالب جالب تری می گوید و ادعا می کند: «بسیاری از این تی شرت ها را دیدم که نقش های پیچیده ای رویش است، این طلسم است. اعدادی روی این لباس ها خورده که اینها ابجد بعضی از شعارهای شیطانی است. مثلاً یارو زده 813، 418، شما نمی دانید چیست. اینها ابجد یک جمله است و کارکرد همان جمله را دارد و نکته دیگه اینا زمینه بازی طراحی کرده اند.. شما به هر حال هر مانتو می خواهید بخرید، از روی مانتوهای طراحی شده اینهاست. خیلی از دختران ما ابدا دوست ندارند این لباس ها را طراحی کنند. دختر عفیف است اما جوان است، دوست دارد شیک پوش باشد، دوست دارد متنوع لباس بپوشد، ندارد. لباس متنوع را فقط او برایش ارائه می دهد.» و این نشان می دهد انگلیسی زبانان هم به حروف اَبجَد که شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده نیز مسلط هستند و لابد به عربی و فارسی هم مسلط هستند!
 
عرضه نمادهای گروهک های معاند و تروریستی 
روزنامه جوان نوشت:
به تازگی برخی از افراد سودجو و وابسته به گروهک های ضد انقلاب و جریانات تجزیه طلب در مناطق کردنشین اقدام به فروش علائم گروهک های تروریستی می نمایند. برهمین اساس اعضای گروهک های ضدانقلاب به تازگی در برخی مناطق کردنشین چترهایی را منقوش به آرم گروهک منحله دمکرات از طریق مرزهای غربی وارد کشور نموده و به فروش می رسانند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۱
محمد راسق
United States
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
0
0
سلام ملت ایران من 19 سال دارم و 5.6 سال است که جین میپوشم و چند هفته ایست که فهمیدم زانوها در هم فرو میروند