کد خبر: ۷۱۹۲۱
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۲

حجت الاسلام انصاریان هیچگونه مصاحبه و گفتگویی با رسانه‌ها و خبرنگاران آنها نداشته‌اند و سخنان استاد در شب قدر بیست و سوم رمضان عیناً مطالبی است كه در سایت ایشان آمده است.

 برنا: دفتر استاد حسین انصاریان در پی انتشار اخبار و گزارشاتی كه مطبوعات و سایتها از سخنان دلسوزانه ایشان درج كرده‌اند اطلاعیه ای به شرح زیر صادر كرد:

« بسم تعالی
با توجه به ضرورت و اهمیت اطلاع رسانی كامل و صحیح در مورد سخنان حضرت استاد انصاریان از تمامی خبرگزاریها و سایت ها و مطبوعات درخواست می‌شود مطالب مربوط به معظم له را فقط از پایگاه اطلاع رسانی دفتر ایشان دریافت و اخذ نمایند و از نقل مطالبی كه به تایید این دفتر نرسیده است خودداری فرمایند.

با احترام به رسانه‌ها لازم به تذكر است در ماه مبارك رمضان و خصوصاً در روزهای اخیر حضرت استاد انصاریان هیچگونه مصاحبه و گفتگوی رسمی با رسانه‌ها و خبرنگاران آنها نداشته‌اند و سخنان استاد در شب قدر بیست و سوم رمضان عیناً مطالبی است كه در سایت ایشان آمده است و هر مطلب مغایر با آن مورد تایید نمی‌باشد.

آیت پیمان - مدیر موسسه دارالمعارف شیعی قم ودفتر استاد حسین انصاریان»

این در حالی است که یکی از خبرگزاریها با انتشار مصاحبه‌ای از استاد شیخ حسین انصاریان ادعا نمود که با اجازه از دفتر ایشان اقدام به انتشار این اخبار نموده است که پایگاه اطلاع رسانی استاد انصاریان آن را تکذیب نموده است.

همچنین متن دقیق مناجات و جملات حجت الاسلام شیخ حسین انصاریان هنگام مراسم احیای شب بیست وسوم رمضان سال جاری به شرح زیر می‌باشد:

الهی... ای صاحب ما، همه کاره‌ی ما، ای دلسوز ما، ای که در خلوت برا ناراحتی های ما گریه می‌کنی و دعا می‌‌کنی، دلت می‌خواد زودتر بیای ما رو نجات بدی، دیگه برامون ثابت شد به کسی دل خوش نباشیم محبوب ما ، هممون گرفتاریم همه مشکل داریم ، معنوی که خیلی مشکل داریم ، مادی هم مشکل داریم.

گره به کار هممون خورده ، می‌خوای بیای هنوز اجازه ندادن دلت هم برا ما می‌سوزه. پیراهنی که از ابی عبدالله بردن بالا سرته خدا بهت گفته علامت بین من و تو برا روز ظهورت اینه هر روز به این پیراهن نگاه کن هر روزی دیدی خون تازه به این پیراهن زده شده اون روز برو ، برو بندگان منو نجات بده. الهی ، الهی... به خدا قسم مردم امثال ما که هیچ توقعی نداشتیم قبل از انقلاب، اگه زندان رفتیم، اگه اعلامیه امضا کردیم ، اگه تو خیابونا اومدیم ، اگه شما رو تشویق کردیم بیاین تو خیابونا، تمام نیت مون این بود که شما دیگه مشکلی نداشته باشید، رنجی نداشته باشید ، گرانی نداشته باشید، این همه فساد دوباره به شما مسلط نشه، اما نشد ، امثال ما تقصیر ندارن ما هم برا شما خیلی ناراحتیم کاری هم دستمون نیست براتون انجام بدیم، خیلی از ما بودن دنبال صندلی نرفتن و نمی خواستن برن، الان هم هیچ گونه برنامه مادی و دنبال صندلی رفتن ندارن ، فقط ناراحتن برا شما با این که ما تقصیر نداریم دلمون نمی خواست اینگونه بشه ، به جان امام زمان اقلا امثال ما رو ببخشید ،ما نمی خواستیم به اینجا برسه کار، شما ما رو گذشت کنید.

الهی ، خدایا میدونی ماها چه نیتی برا این مردم بزرگوار داشتیم، عملی نشد، خدایا خیلی جاهای این انقلاب به دست نامحرمان افتاده ، دلشون نمی سوزه برا بندگان تو، حتما هم این مردم بزرگوار با اخلاق از این همه مشکلات پیش آمده مارو می بخشن. الهی ، الهی بالحجه...

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: