کد خبر: ۷۶۱۲۴
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۰ - ۲۱:۴۲
معاون سیاسی عقیدتی سیاسی ارتش:

معاون سیاسی عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، بیداری اسلامی شکل گرفته در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا را انعکاس آرمان‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دانست.

 ایرنا: سرهنگ محمد اکرمی نیا ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، به دستاوردهای آن اشاره کرد و دفاع مقدس را یک نقطه عطف تاریخی برای ملت ایران برشمرد. 

معاون سیاسی عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه دفاع مقدس دستاوردهای زیادی در همه عرصه‌ها از جمله دفاعی، علمی و اقتصادی برای کشورمان داشته است، اظهار داشت: اولین و مهم‌ترین دستاورد آن اعتماد به نفس ملی است. 

اکرمی نیا افزود: ملت ایران با اتکا به همین اعتماد به نفس ملی به پیشرفت‌های بسیاری دست یافت که از جمله این پیشرفت‌ها می‌توان به موضوع هسته‌ای، نانو تکنولوژی و هوافضا اشاره کرد. 

این کار‌شناس مسایل سیاسی تصریح کرد: خودکفایی در عرصه‌های فناوری از جمله فناوری تجهیزات و فناوری‌های آموزشی در بعد نظامی و دفاعی از دیگر دستاوردهای مهم دفاع مقدس است. 

معاون سیاسی عقیدتی سیاسی ارتش در ادامه موج بیداری اسلامی که از ماه‌ها پیش ایجاد شده را از دستاوردهای مهم دفاع مقدس در عرصه منطقه‌ای عنوان کرد و افزود: دشمنان با به راه اندازی جنگ تحمیلی و توطئه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی قصد داشتند از گسترش انقلاب اسلامی جلوگیری کنند. 

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب نتوانستند به اهداف خود برسند و مانع از گسترش انقلاب اسلامی شوند، تاکید کرد: شعارهایی که مردم انقلابی در کشورهایی که موج بیداری اسلامی در آن‌ها به پا شده، سر می‌دهند برگرفته از شعارهای انقلاب اسلامی است. 

سرهنگ اکرمی نیا شعار استکبارستیری و بیگانه ستیزی را از شعارهای انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: اکنون مشاهده می‌کنیم همین شعار‌ها در کشورهایی مانند لیبی، بحرین و... توسط انقلابیون سر داده می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: