کد خبر: ۸۰۰۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۷

وی با طرح این سوال که چند روشنفکر گرین کارت دارند به گونه ای ناشیانه کوشید گرین کارتی بودن نماینده هم طیف خود را توجیه کند. و در این میان مشخص نکرد که آیا گرین کارت داشتن روشنفکران مهمتر است یا گرین کارتی بودن برخی افراد خاص در مجلس و دولت که گه گاه با بهانه و بی بهانه رحل اقامت در خارج از کشور می افکنند؟

کوچک‌زاده به مصاحبه افروغ با سایت شفاف که در آن نسبت به داشتن گرین کارت توسط یک وکیل‌الدوله افشاگری شده بود واکنش نشان داد.

کوچک زاده در مطلبی که در وبلاگ خود منتشر کرده سعی کرد که نماینده گرین کارتی جریان متبوع خود را تبرئه کند  و با آسمان و ریسمان بافتن هایی عجیب و  غریب حضور  افراد گرین کارتی در مجلس و دولت را توجیه نمایند:

استاد نخبه ما ظاهرا  یادشان رفت که مدتهاست با دادن نسبت وکیل الدوله به هر کس که اندک مخالفتی با نظرات ایشان و همپالکی هایشان را داشته و سر دادن این شعار که وکیل الدوله ها به وظیفه نمایندگی شان عمل نمی کنند دکان باز کرده و نان خورده اند والا بر اساس مثل معروف "آب که از سر گذشت چه یک گز چه صد گز " وکیل الدوله ها که به وظیفه شان عمل نمی کنند حالا یک گرین کارت هم شما برایشان بتراشید فرقی نمی کند استاد نخبه!!! راستی روشنفکر عزیز استاد نخبه بسیار بسیار ممنون می شویم اگر برای ما آماری هم از تعداد روشنفکران و اساتید و نخبگانی که گرین کارت دارند ارائه بفرمایید ، خواهشا این یکی را دیگر به علی مطهری واگذار نکنید. پیشاپیش از افاضات روشنگرانه تان سپاسگزارند! (منظور کسانی است که از فرط عشق به شما فی سبیل الله برایتان سایت و وبلاگ راه انداخته و ترویج نظرات مشعشعتان را می نمایند نه خدای نکرده آقازاده و . . . . که با اون چند تا آقازاده دیگر در جاهای خوب و فی سبیل الله فعالیت فرهنگی دارند).

وی همچنین در واکنش به ارجاع افروغ به علی مطهری برای مشخص شدن نام این نماینده گفت که

وی علی مطهری را هم به عنوان شاهد خود معرفی کرده (تا ضرب المثل معروف . . . . شاهدت کیست ؟ گفت . . .  بی مصداق نماند) و خود نیز از بردن نام آن وکیل الدوله پرهیز نموده است تا افتخار افشای نام او نصیب مطهری شود.


نمونه‌ای از ادبیات کوچک‌زاده؛ وی در یکی از پست‌های پیشین وبلاگش، خود را «دریای حقیقت» می‌خواند

کوچک زاده از جمله افرادی است که در سال 76 هنگامی که نخبگان و روشنفکران اصولگرا خطر خاتمی و جریان دوم خرداد را گوشزد می کردند از جمله مدافعان سینه چاک خاتمی بود و امروز هم به وحدت شکنی و جاده صاف کنی برای جریان انحرافی مشغول است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۹
2
3
آخه مگه اصولگرا هم نخبه و روشنفکر میشه؟؟!!
بعدشم، کسانی که بزرگ زادگانی چون خاتمی رو تحمل نکردند حقشونه که گیر امثال کوچک زاده و جریان انحرافی بیافتند!!
ناشناس
-
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۷/۳۰
0
3
وااسفا از این دولت ووکیل الدوله ها!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۷/۳۰
0
2
واقعا چه قدر مبادي آدابه