کد خبر: ۹۴۴۶۶
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۴
وقتی هم نام مدیر سابق برج میلاد جعل می شود، هم سربرگش، هم دستورش!!+سند

آخرین شعبده ای که جریان انحرافی رو کرده است احتمالا به طنزی ماندگار در تاریخ سیاسی کشورمان بدل شود و سالیان سال بعد مورخان بنویسند جریانی مفلوک و هرزه گویی وجود داشته است که از هیچ دروغ و بهتانی فروگذار نبود و ...در تازه ترین شاهکار رسانه های جریان انحرافی نامه ای به مدیر عامل برج میلاد نسبت داده شد که...

شفاف: آخرین شعبده ای که جریان انحرافی رو کرده است احتمالا به طنزی ماندگار در تاریخ سیاسی کشورمان بدل شود و سالیان سال بعد مورخان بنویسند جریانی مفلوک و هرزه گویی وجود داشته است که از هیچ دروغ و بهتانی فروگذار نبود و ...
در تازه ترین شاهکار  رسانه های جریان انحرافی نامه ای به مدیر عامل برج میلاد نسبت داده شد که وی در آن به مسئولین این نهاد دستور داده است در هنگام برگزاری کنسرت ها به حرکات موزون تماشاگران کاری نداشته باشند و با آنها برخورد نکنند!  تصویر این نامه این است:به گزارش شفاف، این در حالی است که در این  سایت فاقد اعتبار   امضا کننده نامه با نام علی مطهرنژاد به عنوان مدیرعامل برج میلاد تهران است،  در حالی  که نام مدیر عامل پیشین برج میلاد تهران رحیم مطهرنژاد بوده است. دوم آنکه حسب اطلاعی که سایت شفاف از مسئولین برج میلاد کسب کرده است  تمام نامه ها و اسنادی که به امضای رحیم مطهرنژاد مدیرعامل پیشین برج میلاد تهران رسیده و هم اکنون تمامی این اسناد در دبیرخانه و بایگانی برج میلاد تهران موجود است، امضای منتشر شده هیچگونه هماهنگی و سنخیتی با امضاهای وی ندارد.
در ذیل یک نمونه از نامه های برج میلاد ارائه می شود: این  فرقه تاکنون بارها و بارها  ادعا  کرده  بود که اسنادی را در ا ختیار دارد و آنها را منتشر خواهد کرد در این باب در محافل سیاسی شنیده می شد که این امر در آستانه انتخابات انجام خواهد شد . با این وصف با مشاهده این اسناد ادعایی باید گفت که بی شک تمامی این اسناد فاقد اعتبار و کذب محض محسوب می شوند . این فرقه پیشتر نیز با دروغ مسئولیت داشتن پسر عمه دکتر قالیباف در شهرداری و نامه جعلی  دستور  جمع آوری بنر های تبلیغاتی دکتر احمدی نژاد در سال 88 کوشیده بود به تشویش اذهان عمومی بپردازد و پس از آنکه دروغ بودن این مقولات آشکار شد «سکوت» را برگزید. پس واضح است که  این امر نشان می دهد اگر در آینده نزدیک نیز این سنخ هتاکی های در دستور کار این جریان قرار گیرد عیار و صحت آن در چه حد خواهد بود.

به نظر می رسد فلاکت عقیدتی و سیاسی این جریان به جایی رسیده است که نمی توان بر آن حد پایانی را قائل شد . پیشتر نیز رسانه های حقیر این فرقه انحرافی نامه هایی را منتشر کرده بودند که با بررسی ها ی دقیق از سوی کارشناسان بی طرف بطلان آنها آشکار شد. در این شاهکار جدید اما کار از  دروغ گویی گذشته و به جعلی روی آورده اند که از هر حیث قابل پیگیری قضایی است. این امر نشان می دهد که این فرقه منحرف می کوشد که با مشوش کردن فضا به پی ریزی فتنه گری هایی بپردازد که در آن اصلی ترین هدف برهم زدن آرامش ذهنی مردم و اعتماد آنان به مسئولین  است . بنابراین مماشات های مصلحت جویانه را باید به کناری نهاد و برای دفع این فئه فاغیه فکری کرد...در این میان نیز عده ای از دوستان عجول بدون پرس و جو تحقیق فقط به نقل قول برخی از این اخبار با اهداف نامشخص پرداختند که امیدواریم پس از دقت بیشتری در ارائه اخبار خرج دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸
0
0
این کارها کثیف و وقیح است .!کجای کارید اینها ببش تر از این ها پیش می روند.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸
0
0
واقعا آدم از این کارهاشون شاخ در می آره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عامر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸
0
0
از رئيس جمهور منتخب ديروز در روزنامه جام جم خوندم كه ميفرمود آقاي مشايي افكار فرهنگي بالايي دارند يعني از ارادات ايشان به مشايي كم نسده كه زيادتر هم شده .
علي بيگي
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹
0
0
يه كاري نكنيد اين گروه فرهنگي يكي يكي خودشونو از بالاي برج بنداز پايين البته.....
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۲
0
0
نامه شون غلط هم داره: کلمه "صرفا" در اینجا نمیتواند با فعل منفی "ندهند" به کار برده شود و باید جمله اش این باشه: "صرفا درخصوص .... حساسیت نشان دهند"