کد خبر: ۹۵۲۱۲
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۹
مصاحبه استراتژیست مشهور آمریکایی با پایگاه خبری گلوبال ریسرچ

ما می توانیم یک جامعه جهانی جدید بسازیم، جامعه ای که در آن تنها یک ابرقدرت باقی خواهد ماند و آن ابرقدرت حکومت جهانی را تشکیل خواهد داد. فراموش نکنید که آمریکا بهترین سلاح ها را در اختیار دارد، بهترین کارکنان ارتش که هیچ یک از دیگر کشورهای دنیا از آن برخوردار نیستند. ما زمانی که وقتش فرا برسد، آن سلاح ها و آن امکانات را به جهانیان معرفی خواهیم کرد.

شفاف:هنری کیسینجر دیپلمات مشهور آمریکایی در تازه ترین سخنان خود به بررسی اوضاع خاورمیانه و ایران پرداخته است. سخنان وی از آن جهت اهمیت دارد که با وجود گذشت سالها از حضور این دیپلمات مشهور آمریکایی در دستگاه دیپلماسی آمریکا، ما همچنان شاهد پیاده شدن بخشی از نظریه های وی در سیاست خارجی ایالات متحده هستیم.

پایگاه خبری گلوبال ریسرچ توسط آلفرد هینز خبرنگار خود گفتگویی با هنری کیسینجر انجام داده است.بر اساس این گزارش، هنری آلفرد کیسینجر دیپلمات مشهور آمریکایی است که در دوره ریچارد نیکسون به عنوان وزیر امور خارجه آمریکا مشغول به کار شد و پس از پایان دوره نیکسون به خاطر رسوایی واترگیت در همان سمت با جرالد فورد به همکاری ادامه داد. اکنون او 89 ساله است و جزء استراتژیست‌های ارشد آمریکاست و از او به عنوان بزرگ‌ترین استراتژیست نیز نام می‌برند.

وی در مصاحبه خود با گلوبال ریسرچ گفته است: اگر شما صدای کوبیده شدن بر طبل جنگ را نمی شوند، احتمالا ناشنوا هستید. شما باید خود را برای پایان دنیا که بسیار قریب الوقوع است، آماده کنید. فقط خدا بچه های ما را نجات دهد.

هنری کیسینجر که مشهورترین استراتژیست زنده دنیا در مورد مسائل بین المللی است، در سخنان خود در این مصاحبه حوادثی را که هم اکنون در دنیا و به ویژه در منطقه خاورمیانه در حال وقوع است، فاش کرده است.

بر اساس این گزارش، کیسینجر که هم اکنون در آپارتمان خود در منهتن زندگی می کند، معمولا تحلیل های جامعی از حوادث آینده دارد و معمولا تا حدی از زمان خود جلوتر است.

در سخنان کیسینجر در این زمینه می خوانیم: آمریکا هم اکنون در حال راضی کردن روسیه و چین در مورد ایران است. البته ایران هدف اصلی و نهایی اسرائیل است. ما به چین اجازه داده ایم که قدرت نظامی خود را افزایش دهد و به روسیه نیز اجازه داده ایم که برای احیای قدرت دوران شوروی تلاش کند. در واقع ما به آنان رویای دروغین دلیر بودن و پهلوان پنبه بودن را اعطا کرده ایم که این مسئله به نابودی سریع تر آنان کمک خواهد کرد. در واقع آمریکا مانند یک تیرانداز سریع و فرز در برداشتن اسلحه عمل می کند و زمانی که قصد انجام حمله را داشته باشد، آنگاه بنگ بنگ. جنگی که دنیا پیش رو دارد، رخ خواهد داد و اوضاع به قدری مشنج خواهد شد که تنها یک ابرقدرت می تواند در این جنگ پیروز شود.

دوستانه بگویم، این ابرقدرت ما هستیم. به همین دلیل است که اتحادیه اروپا تا این حد برای کامل کردن خود و تبدیل به یک دولت بزرگ و پر قدرت عجله دارد، زیرا آن ها می دانند که چه حادثه ای در شرف وقوع است. اروپاییان برای این که در این رقابت قدرت بقای خود را تضمین کنند، مجبور هستند که تبدیل به یک دولت کامل و جامع و منسجم شوند. این ضرورتی که برای اروپاییان وجود دارد مرا به این نتیجه می رساند که اروپایی ها کاملا می دانند مرحله نهایی مسابقه به سود آمریکا است. آه که چقدر من این لحظه فرح بخش را در رویای خود دیده ام.

کیسینجر در ادامه سخنان خود با اشاره به این که بهتر است مردم دنیا و مقامات کشورها نفت و ملت خود را کنترل کنند و همچنین ذخایر غذایی را نیز تحت کنترل خود درآورند، تصریح می کند: اگر شما یک فرد عادی باشید، ممکن است بتوانید خود را برای جنگ آماده کنید و این کار را از طریق حرکت به سمت روستاها و یا حومه شهرها و ساختن یک مزرعه انجام دهید. اما شما باید اسلحه خود را نیز به همراه ببرید. چرا که جمعیت گرسنه ها و قحطی زده ها در حوالی شما پرسه خواهند زد. علاوه بر این باید دقت داشت که حتی اگر نخبه ها و متخصصین امر بتوانند خود را نجات دهند و مکان امنی برای خود ایجاد کنند، باید در زمان جنگ به شدت مراقب باشند خود را مانند شهروندان عادی نشان دهند، زیرا همچنان این احتمال وجود دارد که پناهگاه آنان به تسخیر دیگران درآید.

استراتژیست مشهور آمریکایی در پایان سخنان خود می گوید: ما به ارتش گفته ایم که آمریکا مجبور است هفت کشور خاورمیانه را به دلیل منابع غنی آنان تحت کنترل خود قرار دهد و این در حالی است که دولت آمریکا تقریبا در حال به پایان رساندن این مرحله از برنامه خود است. همه می دانند که نظر من در مورد ارتش چیست، اما من مجبورم این مسئله را گوشزد کنم که ارتش در مورد حوادث اخیر بیش از حد اقدامات غیر ضروری انجام داده است.

این در حالی است که آخرین پله این راه پله صعود آمریکا یعنی ایران، واقعا در صدد برهم زدن و یک طرفه کردن توازن موجود است. اکنون سوال این است که چین و روسیه تا چه زمانی می توانند غیر فعال بمانند و شاهد اقدامات آمریکا در این زمینه باشند. روسیه و چین سرانجام زمانی که اسرائیل مجبور شود با تمام امکانات و سلاح های موجود خود وارد عمل شود و هر تعداد عرب را که می تواند از پای درآورد، از خواب بیدار خواهند شد. این امید وجود دارد که در صورتی که شرایط خوب پیش رود، نیمی از خاورمیانه به سرزمین اسرائیل تبدیل خواهد شد.

کسینجر افزود: جوانان ما در یک دهه گذشته به خوبی آموزش دیده اند، البته شاید ارتش این ادعا را می کند که به مردم آمریکا دلداری دهد. اما جالب است که بدانیم بازی جدیدی که با نام جنگ مدرن 3 ارائه شده است، مانند یک آینه دقیقا همان چیزی را نشان می دهد که قرار است بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در آینده ای نزدیک در دنیا رخ دهد. جوانان ما در آمریکا و در غرب آمادگی کامل دارند، زیرا آنان به خوبی در برنامه ریزی های جامع آموزش دیده اند تا به سربازان خوب تبدیل شوند. و زمانی که به آنان دستور داده شود بیرون بیایند و با چینی ها و روس ها مبارزه کنند، ان ها مسلما این دستور را اجرا خواهند کرد. ما می توانیم یک جامعه جهانی جدید بسازیم، جامعه ای که در آن تنها یک ابرقدرت باقی خواهد ماند و آن ابرقدرت حکومت جهانی را تشکیل خواهد داد. فراموش نکنید که آمریکا بهترین سلاح ها را در اختیار دارد، بهترین کارکنان ارتش که هیچ یک از دیگر کشورهای دنیا از آن برخوردار نیستند. ما زمانی که وقتش فرا برسد، آن سلاح ها و آن امکانات را به جهانیان معرفی خواهیم کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵۵
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۵
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
1
2
حکومت جهانی امام زمان انشا الله . بقیه اش خیال بافی است .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
0
3
غلط کردی آقای کیسینجر.
شما نابینایید که خیلی چیزها را نمی بینید. شما هنوز از تأثیرگذاری فوق العاده معنویت بر جوانان مسلمان خبر ندارید، که به وقتش از آن آگاه خواهید شد. شما هنوز نمی دانید که معنای توسل و توکل و شهادت طلبی چیست. شما هنوز نفهمیده اید که حضور شما در خاک آمریکا و حضور دوستانتان در اروپا و فلسطین اشغالی، بسیار موقت و زودگذر است.
انشاءالله وعده حق الهی به زودی محقق می گردد و آن نور تابنده چشمان کور همه شما را باز خواهد کرد. آن گاه است که مجازات بخشی از حرام خوری ها و ستم هایی را که در حق مظلومان و محرومان زمین روا داشته اید، خواهید چشید.
هستیم تا ببینیم.
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
1
2
با عرض سلام و ارادت . امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و این دیپلمات هم خیلی غلط می کنه . والسلام
تقی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
0
2
برو بمیر
یا حق
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
0
2
شتر در خواب بیند پنبه دانه ، گهی لُب لُب کند ، گه دانه دانه...
...دشمن احمقم غنیمته
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۶
"لپ لپ خورد"
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
0
2
این کسینجر خیلی خرفتتر از اونی بود که فکر می کردم ظاهرا انقلابهای اسلامی منطقه بدجور به مغز پیرش فشار اورده که شروع به هزیان گویی کرده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
0
1
بلوف های دیپلماتیک یک دیپلمات که دیگر از تحولات بسیار عقب افتاده تر است و مجبور است از رویاهایش حرف بزند.
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
0
1
کسینجر خرفت ،همه حرفهای تو کشکه .چون وعده خدا اینه که وارثین زمین مستضعفان خواهند بود . اون سلاح و ارتشتون رو هم بذار در کوزه آبشو بخور صهونیست خبیث.
حمید رضا یوسفی
Germany
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
0
3
کیسینجر یک جنایتکار است. تحلیل وی مبین نظام فاشیستی آمریکا می باشد. اینکه مدعی است آمریکا به چین و روسیه اجازه داده است که قدرت نظامی خود را افزایش دهند و به روسیه نیز اجازه داده ایم که برای احیای قدرت دوران شوروی تلاش کند، یک توهم است.
نامي
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
شما تو آلمان جات راحته يوسفي جاان؟؟ فكر بد به سرت راه نده ما در ايران قضيه رو حل مي كنيم!!
hamid
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
2
برو بابا دیوانه ای
شعیب
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
1
0
سلام بر خوانندگان شفاف
شفاف چرا نظرات را منعکس نمی کنی؟
آقای کسینجر و برنامه هایش تا شروع جنگ درست پیش کرده اند. شروع جنگ می تواند طبق برنامه آن ها باشد اما پایان به دست آن ها نیست. آن ها تنها سلاح های خود و ارتش خود را دیده اند و کشتار و ویرانی که با آن می توانند به بار آورند.
آقای کسینجر قدرت ملتها را فراموش کرده است. قدرت روحی روانی ملت شرق را دست کم گرفته است. حادثه ویتنام و ننگی که همین ارتش و سربازان و تجهیزات برای او و هم فکرانش در ویتنام به پا کردند را عمدا از یاد برده است.
تدبیر و استقامت و قدرت روحی ملل شرق را عمدا نادیده گرفته است.
درست است آمریکا سلاح های غیر متعارف و جدیدی در اختیار دارد و همین سلاح ها می تواند در پایان دادن به ابر قدرتی آمریکا نقشی اساسی ایفا کند.
چگونه است که تقویت ارتش در روسیه و چین به ضرر آن دو کشور است ولی در آمریکا به سود آمریکا.
آقای کسینجر بیشتر از آن که تحلیل منطقی مبتنی بر واقعیت را ارائه کند آرزوهای خود را بیان کرده است. همه می دانند که بیشتر آرزوهای انسان محقق نمی شود. همین گونه است آرزوهای آقای کسینجر.
او هم فکرانش را لازم است بدانند که ما ایرانی ها هم سال ها است انتظار می کشیم تا روزی رو در روی آمریکا بجنگیم تا معلوم شود که پیروزی با کیست. آیا آرزوهای ایشان محقق خواهد شد یا اراده پولادین ملل شوق به ویژه ایرانیان از جان گذشته.
آقای کسینجر خواب دیدی خیر باشد. این گوی و این میدان بفرما دستور آتش بده تا ببینی که شش ساعت پس از آغاز نبرد اسرائیلی نمانده است که بخواهد نیمی از خاور میانه را در تصرف داشته باشد.
در آمریکا آن قدر آدم مورد اعتماد ما هست که شر تو و امثال تو را با هزینه بسیار کم از سر مردم دنیا کم کند.
درست می گوید پس از جنگ یک ابر قدرت می ماند ولی به یقین آن آمریکا نخواهد بود. بل که قدرتی یک پارچه مسلمانان خواهد بود. آقای کسینجر پیشنهاد می کنم تا شکست فضاحت بار آمریکا را در این جنگ ندیده ای بمیر و گر نه دق مرگ خواهی شد؟
اسماعیل
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
سلام دوست عزیز:

حقا و انصافا که دیدن کامنت‌های امثال جنابعالی، که با این شجاعت و واقع‌گرایی به مسائل نظر دارید، باعث دلگرمی و احساس غرور هر ایرانی آزاده‌ای می‌شود. احسنت به شما که خلف صالح همان شیر مردان جنگ هشت ساله‌اید.
سعید
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
جناب آقای کیسینجر ...کرده !!!!
kh akhs
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
برو چرت نگو خرفت پیر
بزک نمیر بهار میآد
تموم دنیا باهاش میآد
دنیا با تموم چیزاش مال شما
آخرش که باید پس بدین به صاحبش
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
1
0
10 جوان آمریکایی معادل 1 جوان ایرانیست یا الله
هیهات من ظله
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
قبول
ولی "هیهات من الذله"
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
1
0
ghalat karde
!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
ghadimie!!!!!!!!
jadid chi dari1
امید
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
آقای کسینجر
امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند وخاینین به اسلام وایران به حول قوه اللهی خوار وذلیل شوند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
1
0
شتردرخواب بیندپنبه دانه
اللهم عجل لولیک الفرج
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
1
0
مرگ بر آمریکا
jaralah
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
به همین خیال باش .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
1
0
یااین حرفهاتقلبی است وهنری کیسینجرنگفته است ویااودچارالزایمرشده است .
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
1
0
زرشک
حامد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
کسینجر یک فراماسون افراطیه که بیشتر ازین که عاقلانه صحبت کنه رویایی و تخیلی حرف می زنه
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
1
0
چقدر قدرت تخيل شما قويه، توهم تا چه اندازه؟!
نادر
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
1
0
اللهم عجل لولیک الفرج
حکومت نهایی ازآن یوسف فاطمه است.
پیام
Greece
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
این بابا اون شب مثل اینکه خیلی خورده بوده (مست مست)
این استراتژیست‌ پیر هنوز سربازان امام زمانو خوب نشناخته
انشاء الله به وقتش
صلواتیان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
این حرفها از یکسو بیان کننده نیات نهایی انهاست وباید ما را به هوشیاری بیشتر سوق دهد واز سوی دیگر علایم بروز جنون کهنسالی است.
مامان کیسینجر
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
کیسینجر پسر گلم بازم قرصاتو نخوردي كه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بگو آآآآ
مامانش
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
عزیزای دلم من خیلی وقته که رفتم اون دنیا پس پای منو وسط نکشین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
بدبخت قدرت اسلام را هنوز نديدي اگه جنگ بشه همه ما يكي ميشويم نبين الان بخاطر مسائل اقتصادي انتقاد ميكنيم
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
یکی باید به این پیرخرفت بگوید:مردک شما حریف ویتنامی های غیرمسلمان نشدیدچطور می خواهید حیف بچه مسلمانهای شیعه که مقتداشان امام حسین(ع) است بشوید؟
شرمنده
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
زرشك
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
آقا يه چرت ديگه بزن ادامه خواب و ببين حتما ادامه خوابت اينه ...
امريكا در جنگ با ايران پيروز شده سربازهاي امريكايي كه مثل اقا(خر) تو گل گير كردن پيروزمندانه در خيابانهاي تهران رژه ميرن ...
پاشو بابا پاشو برو ادامه خوابتو ببين پاشو كوچولو
پاشو ديگه پنبه ها رو لف لف نخور رودل ميكني بابا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
ما سلاحی داشته ایم و داریم . در 8 سال دفاع مقدس، 33 روز لبنان و 11 روزه فلسطین به خوبی جواب داده است.
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
چرا نظرات این آقای کیسینجر رو در مدارس و کتاب های درسی قرار نمیدید که جوانها بفهمند 40 سال پیش امام و شهید مطهری گفتند اینها مدعی نیل تا فرات هستند یعنی چه؟ تا جوانها بفهمند وقتی رهبر میگه مشت آهنین زیر دستکش مخملین یعنی چه. ضمنا آقای کیسینجر شما با این همه دبدبه کبکبه حریف طالبان نشدید میخواید با ایران اسلامی در بیفتید؟به جوانهاتون چی یاد دادید که بهش میبالید؟جز نژاد پرستی سگ بازی همجنس گرایی بی توجهی به ارزشهای انسانی و نظام خانواده؟یادمون نمیره که سرمایه داران شما طی 50 سال گذشته مرتبا زندگی مجردی رو تبلیغ کردن و دین و ایمان رو به ریشخند گرفتند حالا با چه انگیزه ای بیاند برای شما سیاستمدارا و سرمایه دارا بجنگند.به نظر من آقای کیسینجر به عنوان یک سیاستمدار میدونه که فرو پاشی آمریکا مثل شوروی نزدیک
هنری کیسینجر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
بابا دمتون گرم فکر نمیکردم اینقدر چرندیات من احمقو جدی بگیرین
هنری کیسینجر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
بابا دمتون گرم فکر نمیکردم اینقدر چرندیات من احمقو جدی بگیرین
عبداله
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
فرمایش همتون درست ولی فرمایش مامان کیسینجر نمره ش بیسته هرچه باشه بچشو بیتر از منو تو میشناسه
مامانش
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
پسر من اهل این حرفها نیست
حميد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
اين احمق رشادتهاي 8 سال دفع مقدس را نديده ونشنيده پس خوش كر وناشنواس است دست خالي با تمام دنيا درجنگ بوديم الحمدالله حالا كه هزار برابر قردرتمند ازدوران جنگ هستيم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
این پیر خرفت احتمالا اعزائیل را دیده قاطی کرده چون انشاء الله سال 2012 پایان این سفیانی میباشد
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۶
0
0
متاسفم برای این پیر خرف که قدرت درک مسائل نداره وموج بیداری اسلامی رو نمی بینه .اگه تحلیلگر اوباما شمایید که به همین خیال باش واون رو باخودت به گور ببر
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۶
0
0
خدای ما از سلاح‌های شما قوی‌تر است آقای کسینجر!
چه بسا گروهی اندک بر بسیاران غلبه کردند...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۶
0
0
بابا چرا سخت می گیرید، پیرمرد حالا یه شکری خورد، نیاز به جلب توجه داره طفلک.
هفته ای 3 بار جلسه روان درمانی میره، یه مقدار ملاحظه کنید دیگه بابا.
حبیب
Turkey
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۶
0
0
از تو توقع نداشتم کسینجر :)
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۶
0
0
بنده خدا قبل از مصاحبه زیاد فیلم اکشن دیده
amir
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
0
0
rah yekist anham faghat rah rastist.
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
0
0
اين سگ پير نشسته پارس مي كنه .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۳
1
0
يه عده تون مي گيد غلط كرده يه عده مي گيد هيچ غلطي نمي كنه؟ كدومش بالاخره
ندا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۶
0
1
ناشناس خیلی باحالیولی واقعا غلط کرده که فکر میکنه میتونه غلطی بکنه چون هیچ غلطی نمیتونه بکنه
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
0
0
بابا یکی اینو از خواب بیدار کنه.داره مثل ناصرالدین شاه حرف میزنه
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۲
1
0
من تصورم اینه که این اقا سیاس تر از این حرفاس که برنامه ای در این سطح محرمانه و سری رو توی رسانه ها جار بزنه. نظر به اینکه یه نیگاه حتی سطحی به کارنامه گذشتش نشون دهنده اینه که استاد نعل وارون زدنه...
وقتی من عوام میدونم پیش بینی بردن، اونم اینقدر قاطع، کار ادمای رویاپرداز و خیال بافه چطور می تونم باور کنم عضو ارشد اتاق فکر بزرگترین امپریالیست، دلش سوخته یا برا خودنمایی داره این اکاذیب رو میگه!!!!!
شک نکنید هدفشون چیز دیگس...
وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ...
آخرین اخبار