کد خبر: ۹۵۸۹۵
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۰
مژده شهردار برای اهالی تهران

شهردار تهران در حاشیه مراسم افتتاح 37 پروژه فرهنگی ، اجتماعی ،عمرانی ،ترافیکی و خدمات شهری منطقه 9 در مجموعه شهربانو مژده بازگشت پادگان جیبه شهر تهران را داد. شهردار تهران با تأکید بر این موضوع که مراحل نهایی کار را انجام می‌دهیم گفت: این زخم کهنه 30 تا 40 ساله‌ای است که در پیکره شهر بوده و ظرف چند ماه آینده آن را برطرف می‌کنیم.در حال حاضر حدود به سه سال است که این موضوع در کنار پادگان قلعه مرغی در حال پی گیری است و به مردم قول می دهیم ظرف ...

شفاف :شهردار تهران دقایقی پیش در حاشیه مراسم افتتاح 37 پروژه فرهنگی ، اجتماعی ،عمرانی ،ترافیکی و خدمات شهری منطقه 9 در مجموعه شهربانو مژده بازگشت پادگان جی را به اهالی این منطقه داد.

محمد باقر قالیباف با اشاره به راهبردهای شهرداری در کاهش فاصله جنوب و شمال شهر گفت:اضافه شدن پادگان جی به منطقه 9 از سویی موجب ارتباط شمال و جنوب ،شرق و غرب تهران می شود و از سویی دیگر رشد اقتصادی و تولید ثروت برای اهالی را به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه افزود:در حال حاضر حدود به سه سال است که این موضوع در کنار پادگان قلعه مرغی در حال پی گیری است و به مردم قول می دهیم ظرف سه ماه آینده این امر میسر شود.

قالیباف با تشکر از نیروهای مسلح به دلیل همکاری ویژه با شهرداری ادامه داد : البته ممکن است زمان اعلام شده کوتاه تر هم باشد اما آنچه مسلم است در این ماه به مراحل پایانی آزاد سازی پادگان جی خواهیم رسید.


شهردار تهران با تأکید بر این موضوع که مراحل نهایی کار را انجام می‌دهیم گفت: این زخم کهنه 30 تا 40 ساله‌ای است که در پیکره شهر بوده و ظرف چند ماه آینده آن را برطرف می‌کنیم.


وی در بخش دیگر سخنانش با بیان اینکه منطقه 9 منطقه برخورداری نیست، گفت: در شهرداری تهران اولویت کارها مناطق کم برخوردار است به این مناطق توجه بیشتری می‌شود.

قالیباف با بیان اینکه دو قطبی بودن یکی از واقعیت‌های تلخ در تهران بود گفت: روزی که توفیق خدمت در شهرداری را پیدا کردم به مردم جنوب شهر قول دادم که فاصله بین شمال و جنوب را بیشتر نکنیم و امروز با عدد و رقم اعلام می‌کنم این فاصله نه تنها بیشتر نشده بلکه کمتر شده است.


وی به افتتاح مجموعه شهربانو در منطقه 9 اشاره کرد و گفت: قبلا امکانات زیادی در این مناطق وجود نداشت و مردم از ما توقع جمع‌کردن زباله، بردن آشغالها، جارو زدن و پرکردن چاله‌ها را داشتند اما امروز از ما می‌خواهند علاوه بر این کارها مجموعه‌های فرهنگی نیز در شهر بسازیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار