کد خبر: ۹۹۸۰۹
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۴
تعریف جدید از ساده زیستی رونمایی شد؛

باز هم اعضای این گروه به رسم عادت دیرپای خود، برای اثبات حقانیت‌شان در پس واژگان مقدس پنهان شده‌اند: ثروت محصولی خوب است چون خمس آن را می‌پردازد! اینطور که حضرات جبهه پایداری از شریعتمداری خود بر سر دیگران منت می‌گذارند و خود را در سیاست و شریعت پیشرو می‌دانند اگر نتوانند در مجلس حضور پیدا کنند، لابد مجلس مجموعه‌ای از افراد بی‌دین خواهد شد!/آقای محصولی جزء اشراف نیست و یا اینکه اعضای گروه پایداری از یک استاندارد دوگانه تبعیت می‌کنند؟

شفاف: "امروز جبهه پایداری بر ساده زیستی و دوری از اشرافیت تاکید می کند. این تجربه و عبرتی است که باید از کربلا گرفت، زیرا اگر افرادی تا حلقوم سیر و فکر و اندیشه آنان از ثروت پر شده باشد دیگر برایشان ارزش و ضد ارزش تفاوتی نداشته و کاری به این ندارد که چه کسی و چه ارزشی بر جامعه حاکم است. (روح الله حسینیان)"

" حجت برای ما شخص ولی فقیه است. ایشان تاکید دارند که از رای دادن به کسانی که به کانون‌های قدرت و ثروت متصل هستند، پرهیز شود.(آقاتهرانی)"

" وابستگی ها به ثروت و قدرت و... یقیناً مورد قبول نیست و عدول از ارزش ها انحراف است... امروز وضع به جایی رسیده که هر کسی که پول و قدرت دارد، می تواند به مجلس راه پیدا کند و این اشتباه همه ماست. (زارعی)"

عبارات بالا جملاتی است که برخی اعضای مشهور گروه سیاسی پایداری در مورد ثروت و اشرافیت گفته اند. نظرات اعضای جبهه در مورد اشرافیت بیش از اینها است. اما همین مقدار نیز برای سنجش صداقت اعضای این جبهه کافی است.باید دید آیا اعضای این تیم سیاسی به اعتقادات خود پایبند هستند و یا نه؟

روانبخش، یکی از اعضای تیم نوپای پایداری وابسته به صادق محصولی در جلسه‌‌ای تاییید کرد که مبلغ خمس پرداختی صادق محصولی برابر 450 میلیون تومان است. با این حساب، درآمد آقای محصولی پس از کسر مالیات دولتی و هزینه‌های جاری چیزی حدود دومیلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان در سال است.

از کنار هم قرار دادن این خبر و مقدمه بالا، سوالاتی برای ما به وجود آمده است:

*- مصداق اشرافیت از نظر حضرات این تیم سیاسی چیست؟ آقای محصولی جزء اشراف نیست و یا اینکه اعضای گروه پایداری از یک استاندارد دوگانه تبعیت می‌کنند؟

*-برخی از همین حضرات گروه نوپای پایداری با شعار ساده‌زیستی توهین‌های مکرری به مسئولین نظام کرده‌اند. ولی در مورد محصولی، همه چیز فرق می‌کند حال آیا از نظر گروه پایداری، ورود ایشان به مسئله انتخابات صحیح است؟ (ارجاع به سخنان اعضای گروه پایداری)

*- باز هم اعضای این گروه به رسم عادت دیرپای خود، برای اثبات حقانیت‌شان در پس واژگان مقدس پنهان شده‌اند: ثروت محصولی خوب است چون خمس آن را می‌پردازد! اینطور که حضرات جبهه پایداری از شریعتمداری خود بر سر دیگران منت می‌گذارند و خود را در سیاست و شریعت پیشرو می‌دانند اگر نتوانند در مجلس حضور پیدا کنند، لابد مجلس مجموعه‌ای از افراد بی‌دین خواهد شد!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
0
0
حضور آگاهانه همینه ها. باید اینارو شناخت
فائزه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
0
0
چی 450 ملیون خمسسسسسسسسسسسسس!!!جل الخالق
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
0
1
ماخمس خمس خمس این پول رو هم بعد از 50سال زندگی نتونستیم پس انداز کنیم!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
0
0
عجب رویی دارن این آقایان
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
0
0
هم بولتن میدن هم خمس!
بی نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
0
0
اگه راست می گن بیان بگن ایشون که یک فرمانده سپاه بوده و یه زندگی عادی داشته چطوری ظرف مدت چند سال اینهمه ثروت به دست آورده؟
کشف یا اختراع خاصی داشته؟
از اجدادش ارث رسیده؟
تولیدی راه انداخته؟

یا اینکه ایشون هم همینجوری اینجا رسیده!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
0
0
مگه كوخ نشين هم مونده؟ كوخ نشين ها مال دوران قدیمه. الان عدالت گسترده شده. اگه نمي بينيد عينك بزنيد
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
0
0
چرا كوخ نشين يعني كارمند يعني دانشجو.وو
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
0
0
عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hosein
CANADA
۰۶:۰۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۳
0
0
من مجروح شیمیائی هستم و برادر شهید فقر در خانواده ما
سیروس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۵
0
1
حالا این خمس به کی پرداخت شده ؟
م
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۵
1
0
یعنی شما می فرمایید که هیچ کس تواین کشور نباید ثروت داشته باشه . پس کارهایی رو که احتیاج به ثروت داره رو کی باید انجام بده .
nader
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۵
0
1
باسلام،
خدمت نویسنده محترم مقاله فوق عرض کنم مبلغ 450 میلیون تومان خمس به معنی درآمد 2 میلیارد و 250 میلیون تومان نیست بلکه به معنای 2 میلیارد و 250 میلیون تومان پس اندازی است که ایشان نتوانسته خرج نماید یعنی اینکه ای بسا درآمد ایشان خیلی بیشتر از آن عدد بوده ولی توانسته انددر کارهای دیگری نظیر خرید، سرمایه گذاری و ............. هزینه نموده و تنها در مورد این 2 میلیارد و 250 میلیون تومان نتوانسته اند در جائی هزینه نمایند و بعنوان پس انداز باقی مانده است، حال تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
با تشکر