کد خبر: ۱۹۰۴۵
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۸۹ - ۱۰:۴۸
عشق،‌ گرسنگی و شغل همه فدای جام جهانی فوتبال بیش از 40 درصد از افراد حاضرند برای نیل به این هدف، قرارهای عاشقانه‌شان را برای مدت 1 سال تعطیل کنند. “برای آن که تیم مورد علاقه‌تان در جام جهانی فوتبال قهرمان شود، حاضرید چه چیزی را قربانی کنید”؟
به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی «فردا» این سوالی است که خبرگزاری رویترز در خصوص یک نظر سنجی از آن سخن به میان آورده و جواب‌های جالب‌ و عجیبی دریافت کرده است.

این خبرگزاری در خصوص این نظر سنجی می‌نویسد: این سوالی است که در یکی از نظرسنجی‌های اخیر مرتبط با جام جهانی فوتبال مطرح شده و جواب‌های متفاوت و عجیبی به آن داده شده است.

51 درصد از افرادی که در این نظرسنجی شرکت داشته‌اند می‌گویند حاضرند یک هفته تمام گرسنگی بکشند، در صورتی که بدانند این کار باعث پیروز شدن تیم ملی کشورشان در جام جهانی می‌شود.

بیش از 40 درصد از افراد حاضرند برای نیل به این هدف، قرارهای عاشقانه‌شان را برای مدت 1 سال تعطیل کنند. این در حالی است که 7 درصد نیز می‌گویند آماده‌اند از شغلی که در آن مشغول به کار هستند دست بکشند.


4 درصد از افراد حتی حاضرند یکی از اعضای بدن خود را در این راه از دست دهند!

در این نظرسنجی که بر روی 20 هزار نفر انجام شده است، 93 درصد از پرسش‌شوندگان انگلیسی اظهار آمادگی کرده‌اند برای پیروزی تیم ملی انگلیس در جام جهانی، یک هفته دست از غذا بکشند. 70 درصد ایتالیایی‌ها مایلند برای نیل به همین هدف، شغل خود را از دست دهند.

این در حالی است که آمریکایی‌ها بیشتر از همه تمایل داشتند خانه‌های خود را قربانی کنند و کره‌ای‌ها نیز زندگی عاشقانه خود را!

اما کدام افراد تمایلی ندارند که چیزی را در این راه قربانی کنند؟

نتایج نظرسنجی حاکی از آن است که تنها 3 درصد از اهالی اسلواکی آمادگی دارند برای بهبود شانس پیروزی تیم کشورشان در جام جهانی، چیزی را قربانی کنند.

این جملات نشان می‌دهد که عشق به فوتبال در سرتاسر کره خاکی وجود دارد تا جایی که افراد حاضرند بهترین هایشان را در برابر آن قربانی کنند.

بنابراین گزارش در فاصله حدود دو ماه مانده به مسابقات جام جهانی فوتبال،‌ طب این رقابت‌ها در تمام کشورها،‌ حتی آنهایی که جزو این 32 تیم نمی‌باشند داغ شده است.
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر