کد خبر: ۵۵۲۴۱
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۰
تعداد نظرات: ۷ نظر
وصی وی مدعی است که "ع ـ غ " بعد از مدتی با آقای "ر" که هم اکنون از مقامات جریان انحرافی است آشنا می شود و بعدا از طریق وی با برخی دیگر از مقامات مشهور جریان انحرافی آشنای می شود . به ادعای وصی وی ، این مقامات جریان انحرافی گاهی به صورت هفتگی به منزل وی رفت و آمد می کردند و برخی از سخنان جنجالی آنان نیز ناشی از ...
شفاف : همانگونه که پیشتر وعده داده بودیم در نظر داریم در اولین قسمت از گزارش خود را درباره فردی به نام " ع ـ غ"  که توانسته بود طی سال های گذشته به برخی مقامات متصل به جریان انحرافی نزدیک شود منتشر کنیم . هر چند داستانی که درباره این فرد مطرح شده در ابتدا ممکن است کمی شگفت انگیز به نظر برسد . اما خبرنگاران شفاف نیز از طریق مصاحبه با چندین نفر از افرادی که از اقدامات وی آگاهی داشته اند به این اطمینان رسیدند که با یک پدیده عجیب مواجه شده اند . البته بسیاری نیز به ما گفتند چنین افراد رمالی در همه جای دنیا وجود دارند و برخی واقعا شیطان صفت هستند و با اجنه در ارتباطند و برای اقدامات خلاف از آنان بهره می گیرند . اما نکته تاسف بار این بود که چنین فردی بتواند با ظاهری متفاوت از باطنش به برخی مسئولین دسترسی پیدا کرده و با آنها ارتباط مستمر داشته باشد . از جمله ارتباطات مستمر وی با آقایان " ر" ، " م " و " ب " از مقامات جریان انحرافی بوده است.
 
داستان از زمانی آغاز می شود که "ع ـ غ " که علاوه بر آشنایی بر فن حجامت به رمالی نیز آشنایی داشته در حدود بیست سال پیش به اهواز می رود تا مشکلی از یک نفر را به اصطلاح خود حل کند . اما 6 ماه در آنجا می ماند کاری از پیش نمی برد تا اینکه متوجه می شود فرد رمال دیگری که چیره دست تر از اوست در مقابلش قرار دارد . او با رمال مقابل قرار ملاقات می گذارد و در این دیدار متوجه شیطان پرستی وی می شود .

در همان جلسه چون به شدت شیفته مشهور شدن و انجام دادن کارهای عجیب بوده است تصمیم میگیرد خود نیز به آیین شیطان پرستی در آید و اهانت های بی شماری به مقدسات اسلامی می کند تا به مرور از مسلمان بودن به وادی ارتداد و کفر و شیطان پرستی وارد شود .

 اما چند سال بعد وصی وی متوجه رفتارهای واقعی او می شود و به او هشدار می دهد که بعد از سال ها زندگی و دوستی با او متوجه همه واقعیات شده و تصمیم دارد به دوستان نزدیکشان این موضوع را اطلاع دهد . "ع ـ غ " نیز در اقدامی که فرار به جلو و پیش دستی محسوب می شده خودش دست به کار می شود و متنی را می نویسد و برای دوستان نزدیکش می فرستد . بعد از آن ماجرا برخی از آن دوستان به صورت کامل با وی قطع ارتباط می کنند اما به خاطر برخی توانایی هایی که به واسطه رمالی و شیطان صفتی این فرد در او سراغ داشته اند دچار ترس و اضطراب می شوند و حاضر نمی شوند جایی از واقعیات سخن بگویند .

کما اینکه هم اکنون و پس از بازداشت نامبرده و افشای برخی مفاسدش نیز برخی سایت های نزدیک به جریان انحرافی با انتشار شایعاتی چون سکته بازجوی " ع ـ غ " سعی در ایجاد ترس و وحشت در برخی آسیب دیدگان کرده اند و هنوز هم برخی از افرادی که با ماهیت وی آشنایی دارند به صراحت می گویند ما از عواقب سخن گفتن درباره وی می ترسیم و حاضر نیستیم حرفی بزنیم .

اما وصی سابق " ع ـ غ " که به کشوری دیگر رفته است حاضر به افشاگری علیه وی می شود و برخی از مستندات و دست خط وی را در اختیار سایت شفاف قرار می دهد. او همچنین اصرار دارد که بازجویان وی حتما موقع بازجویی قرآن پخش کنند تا این فرد شیطان صفت خلع سلاح شود .

 اما نامبرده در 16 فروردین ماه سال 1381 در نامه ای به چهار تن از دوستان نزدیکش هویت واقعی خود را اینگونه معرفی کرده است ( همان نامه ای که سال ها دوستانش به واسطه ترس از عواقبش حاضر به افشای آن نبوده و بعضا هنوز نیز نیستند ) :

" به نام همه پلیدی ها که شناخته و تجربه کرده ام

تصویر مربوط به اینجانب صاحب دستخط این ورقه معرفی نامه " ع ـ غ " فرزند علی به شماره شناسنامه بیست و سه صادره از شمیران متولد 1332 ساکن رستم آباد اختیاریه از شصت سال پیش تا کنون که در کوچه .... پلاک ... می باشد . پدرم از باج خورهای قلعه سی متری و مجهول النسب فاقد اصالت و شناشایی پدر و مادر خود بوده که بنا به اقتضاء موقعیت باج خوری بعد به استخدام پاسبانی و ادامه فعالیت های خلاف زندگی فاسدی را با انتخاب مادرم که یکی از فواحش قلعه بدنام بوده و حتی فرزندان خود را از همبستری با مردان محله به دنیا آورده طوری که حرامزاده های موسوم به خواهرانم در اثر فقر اشتغال به فحشاء داشته و برادرهای آنان هم از طریق سرقت و کلاهبرداری امرار معاش و خودم هم به همین طریق بوده ایم . تا با سقوط رژیم پهلوی و اجبار فرهنگی مادر و خواهرهایم در حجاب رفته و خانه نشین شدند و ما هم منافقانه تظاهر به دین داری نمودیم ... "

وصی وی مدعی است که "ع ـ غ " بعد از مدتی با آقای "ر" که هم اکنون از مقامات جریان انحرافی است آشنا می شود و بعدا از طریق وی با برخی دیگر از مقامات مشهور جریان انحرافی آشنای می شود .

به ادعای وصی وی ، این مقامات جریان انحرافی گاهی به صورت هفتگی به منزل وی رفت و آمد می کردند و برخی از سخنان جنجالی آنان نیز ناشی از القائات خاص وی می باشد .
اینکه چگونه فردی شیطان صفت توانسته خود را به برخی مقامات نزدیک کند شاید کار چندان دشورای نباشد . چرا که گفته می شود نامبرده برغم باطن شیطان صفتش ظاهری کاملا متفاوت دارد و مدعی است که حافظ کل قرآن و نهج البلاغه نیز می باشد و در برخی محافل به تفسیر آیات قرآن نیز می پرداخته است . اما آنچه مسلم است تمام این رفتارها در واقع برای نزدیک شدن به مومنین و ضربه زدن به دین خدا از طریق انحرافات آنان بوده است . کما اینکه نامبرده دچار مفاسد متعدد اخلاقی نیز می باشد و در نزد دوست بسیار نزدیکش که اکنون وصی نیز هست ، از سخیف ترین ادبیات جنسی استفاده می کرده است .  

همچنین یکی از دوستان دیگر وی که نخواست نامش فاش شود نیز به طور خلاصه  گفت:وي يك فالگير و رمال است كه  ادعا مي كند با اجنه در تماس است و مردم براي پيدا كردن اشيا گم شده و يا خبر گرفتن از آينده به وي مراجعه مي كنند و حلقه انحرافي نيز با وي در تماس است و از پيشگويي هاي وي بهره مي برد.

وي همچنين درباره شايعه يهودي بودن ع.غ گفت:به نظر مي رسد وي مسلمان است اما به يهود گرايش دارد و ستاره داوود به گردن مي اندازد .

سایت شفاف به زودی ابعاد مختلفی از زندگی این رمال شیطان صفت را که در ارتباط نزدیک به جریان انحرافی بوده است ، منتشر خواهد کرد . از جمله اسنادی که نشانه فساد اخلاقی مردی است که با ظاهری متدین توانسته بسیاری از زنان و دختران را اغفال کند و ...مخاطبانی که اطلاعاتی از نامبرده دارند می توانند از طریق ارسال نظرات شماره تماس و آدرس ایمیل خود را ارسال کنند . این شماره تماس و ایمیل نزد دست اندرکاران سایت شفاف محفوظ می ماند و ما بدون نام بردن از شما اطلاعات را منتشر می کنیم .

لازم به ذکر است در برخی سایت ها به اشتباه عکس فرد دیگری را به جای عکس واقعی وی منتشر کرده اند که باید تاکید کرد عکس واقعی وی همین عکسی است که در شفاف منتشر شده است .
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۷
ناشناس
|
Germany
|
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۵
0
1
من این فرد را کاملا میشناسم . مدت بیست سال حدودا یک ایمیل برایم بزنید تا بگویم که چه کاری ایشان و خانمی بنام پانته آ ... و رحیم ... انجم داده اند
ناشناس
|
Turkey
|
۰۶:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۵
0
0
نظر دادستان تهران درباره متهم علوم غیبیه، فرار برادران قرایی و همسر دكتر فاطمی
وی همچنین درباره سرنوشت فردی به نام غفاری كه بیش از این خبر دستگیری وی به اتهام نشر اكاذیب منتشر شوده بود گفت: این فرد از متهمانی است كه تحت تعقیب قضایی گرفته است و اتهام وی نشر اكاذیب است و برخی مسائل مربوط به آن. از موضوع اینكه این افراد مدعی عرفان‌های دروغین بوده بگذرید زیرا نمی‌توانم پرونده را بیشتر از اینها باز كنم / در تماسی كه بازپرس پرونده داشتم مشخص شد متهمان اصلی پرونده امیر و صادق قرایی هستند كه قتل متوجه امیر است و این افراد همچنان فراری هستند. پدر این افراد نیز به اتهام نگهداری مواد مخدر در بازداشت بسر می‌برد و برخلاف اطلاع رسانی برخی از رسانه‌ها مبنی بر معرفی كردن امیر قرایی به دادگاه باید عنوان كرد این فرد همچنان فراری است و خود را معرفی نكرده است.

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۵
1
1
لطفا بنويسيد وصي يعني چه؟
بعد وصي جديد ديگه كي هست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۵
1
0
اين جن‌هاي عزيز چرا وقتي داشتند جنگير رو دستگير ميکردند نيومدند از ع غ دفاع کنند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۵
0
0
سراغ همسر سابقش را بگرید دیوانه شده و زن جوانش به خانه ... به بهانه تدریس میرود ... شک نکنید که شیطان برست است اللاه یارتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۸
0
0
فقط از شما خواهشی که دارم این است که تمام کاسه کوزه ها را سر این آقای رمال کافر نشکنید این جریان انحرافی فتنه جدید خود ید طولانی تری از این رمال دارد .مواظب باشید این جریان فردا نگوید تقصیر رمال بود.
فتحی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۵
0
0
یعنی میخواهید بگوئید اوضاع اجتماعی و سیاسی و اقتصادی مملکت ما طوری است که شخصی مثل این رمال میتونه همه چیز را تحت الشعاع قرار بده !!! بابا دست بردارید تورا بخدا !
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر