کد خبر: ۵۷۳۱۰
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۱۹:۱۱
تعداد نظرات: ۴ نظر
درخواست انصار حزب الله از وزارت اطلاعات:
بحث مطرح شده توسط وي مبني بر مديريت مستقيم امام زمان(عج) است و اين به معني نفي ولايت فقيه و ارتباط مستقيم با شخص امام‌ زمان(عج) است. اما يک نگراني که وجود دارد اين است که در آ‌ينده رئيس جمهور خدمات دولت ...
شفاف : انصار حزب الله کل کشور در آخرین شماره تریبون رسمی خود از دستگاه های امنیتی بالاخص وزرات اطلاعات درخواست کرد که هر چه سریعتر مشائی را به دلیل اتهامات مالی و عقیدتی دستگیر کنید.

به گزراش شفاف ، نشریه یالثارات الحسین در آخرین شماره با تیتر یک کردن "مشائی را دستگیر کنید"، به تحلیل فراماسون بودن مشائی و جریان انحرافی پرداخت.

در گزارش این هفته نامه به نقل از حجت الاسلام قاسم روانبخش آمده است:مباني فراماسونري در سخنان مشايي موج مي زند.

بنابراين، مشايي شخص بسيار خطرناکي است که مشمول هشدار آيت‌الله مصباح يزدي مبني بر خطر ظهور يک فرقه جديد مي‌شود که حتي خطر آن در رده فرقه علي محمد باب است. چرا که بحث مطرح شده توسط وي مبني بر مديريت مستقيم امام زمان(عج) است و اين به معني نفي ولايت فقيه و ارتباط مستقيم با شخص امام‌ زمان(عج) است. اما يک نگراني که وجود دارد اين است که در آ‌ينده رئيس جمهور خدمات دولت خدمتگزار را منتسب به شخص مشايي کند و پس از آن تحت حمايت‌هاي خارجي که انجام خواهد گرفت شاهد آثار شوم و ناميمون آن باشيم.

به گفته وی ارتباط و رفت و آمدهاي مشکوک وي در شرق و غرب عالم بايد توسط نيروهاي امنيتي زير نظر گرفته شود و انساد و مدارک آن جمع‌آوري شود تا خطري که نظام جمهوري اسلامي را تهديد مي‌کند را دفع کنند.

در همین رابطه جواد کریمی نماینده مردم در مجلس نیز گفت:جواد كريمي قدوسي :دستگيريهاي اخير در راستاي هشدار آيت الله مصباح است .قطعا دستگيري‌هاي اخير براساس شواهد مستند که برپايه مراقبت‌هاي امنيتي به دست آمده انجام شده است. آنچه مسلم است مامورين امنيتي با اشراف به شواهد غيرقابل انکار در مقطع زماني فعلي که بسيار هم حساس است دست به يک سلسله دستگيري از افراد منتسب به جريان انحرافي زدند و فرصت فعاليت بيشتر از اين گروه گرفته شد. بنابراين بازداشت‌هاي اخير قطعا در راستاي هشدار آيت‌الله مصباح است لذا افرادي هم که در آينده‌اي نزديک دستگير خواهند شد در ادامه همين فرآيند و بر پايه اطلاعات دقيق و غيرقابل انکار در چنگ مامورين امنيتي خواهند افتاد.

نيروهاي امنيتي هرچه سريعتر مشايي را دستگير كنند

مشايي بذل و بخشش‌هايي در شهرستانها داشته که بر نيروهاي امنيتي پوشيده نيست. لذا بايد اثبات شود که توزيع پول و ارتباطات وي با آن سوي مرزها در چه راستايي بوده و چطور دولتي که براي مبارزه با فساد تشکيل شد شخصي وجود دارد که پول‌هاي کلاني در اختيار دارد و به واسطه آن اقدام به تشکيل شوراي راهبردي براي فتح مجلس کرده است. بنابراين، نيروهاي امنيتي بايد هر چه‌ سريع‌تر اقدام به دستگير اين شخص کنند چرا که اين مطالبه عمومي ملت ايران است.
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۸
0
0
باعث انبساط خاطر شد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۹
0
0
اگر مشائی دستگیر بشه مطمئنا رئیس جمهور بطور کامل به دورکاری خواهند رفت
ناشناس
|
NETHERLANDS
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۹
0
0
با فتنه ای که بنا به اظهار بسیاری از رجال و شخصیت های سیاسی و مذهبی کشور خطرش به مراتب بیشتر از فتنه 88 و در عین حال جایگاه و منزلت و حسن شهرت رهبران و لیدرهای آن به مراتب از رهبران فتنه 88 یعنی موسوی و کروبی کمتر است طبعا باید قاطع تر و جدی تر برخورد کرد . در مسیر آن مصلحت اندیشی نکرد چرا که همین مصلحت اندیشی ها ممکن است از الهامات فجور زده و القائات شیطان باشد.
آن که نخست وزیر دوران امام بود و آن دیگر که امین و مورد اعتماد امام و چندین دوره ریاست مجلس را بر عهده داشت وقتی پای صلاح نظام به میان آمد دستش را از دست اندازی به نظام اسلامی کوتاه کردیم حال چرا امثال مشایی که از ارتباط آن ها با بیگانه نشانه های مستند و متقن کم نیست باید به عنوان محرم به همه اطلاعات نظام دسترسی داشته باشند ؟ زندان و بازداشت پیشکش حداقل برکنارشان کنند .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۲/۳۱
0
0
فتنه جدید مشایی نیست شما وامثال شماها هستید که این تهمت ها را به نزدیکان رئیس جمهور میزنی این فتنه را نیز هاشمی مدیریت میکند که به خواست خدارسوا خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر